Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oda'nın Yanlışları

Sasuke Uchiha

Bence Oda yaptığı tüm senaryolarda çok başarılı şeyler yaptı.

Gerek WB yi öldürmesi , gerek Ace'i. Ayrıca Sabonun tam öldüğünü bilmiyoruz. Bakarsınız çıkıp gelir... Yani Odanın kafasındaki dünyayı bilemeyiz.

Crocodile'in çabuk harcanması beni de sıkıntıya soktu. Bide ciddi ciddi ölen adam çok az gördük. Oda öldürmeme taraftarı gibi davranıyor. Keşke Odanın içinde biraz canilik olsa da sürekli ölüm olsa.

Odanın kimseyi öldürtmemesi benim hep aklıma takılmıştır.Ama wbnin ölümü olsun yada ace in ölümü olsun kafasındaki kurgunun gerçekleşmesi için zorunlu olduğunu düşünüyorum.Diğer taraftan aklımı cok kurcalayan aa bak bu çok yanlış olmuş diyebilcegim bişi yok.

hakiyi seriye sokması biraz sıkıntı yarattı. çok güzel oldu haki diye birşeyin gelmesi ama oda sonradan kurgulamış olacak ki 2y önce wb korsanlarında 3 kişide haki varken (wb dahil) şimdi bizim tayfada 3 hakili var ve elini kolunu sallayanda haki çıkacak gibi geliyor.
O konuda emin olamazsın 3 kişide haki vardı diye kesin konuşulmaz orada ki adamların bir kısmında 2 renkten birisi illa vardır. Yalnızca bir görmedik çünkü haki seviyeleri akainu'ya dokunmaya yetmedi bence.

enel in meyvesi bence çok büyük bir güçtür.oda bunu yanlış kişiye verdi bu yüzden de gücünü kısıtladı yani goro goro daha güçlü olmalıydı ve doğru kişiye verilmeliydi.

enel in meyvesi bence çok büyük bir güçtür.oda bunu yanlış kişiye verdi bu yüzden de gücünü kısıtladı yani gura gura daha güçlü olmalıydı ve doğru kişiye verilmeliydi.
Meyve Goro Goro. Hem de Enel meyveyi bayağı sınırına kadar kullanıyordu. Başkasında olsada gücü kısık kalırdı bence. Ama haki kullanmayı bilen ve amirallerin yaptığı savunmadan yapabilen birinde olsaydı tabiki kullanan çok güçlü olabilirdi.

Meyve Goro Goro. Hem de Enel meyveyi bayağı sınırına kadar kullanıyordu. Başkasında olsada gücü kısık kalırdı bence. Ama haki kullanmayı bilen ve amirallerin yaptığı savunmadan yapabilen birinde olsaydı tabiki kullanan çok güçlü olabilirdi.
karıştırmışım düzelttim.:D ve oda nın yıldırım gücünü kısıtladığını düşünüyorum enel in yaptğı o koca saldırı kızın yaşlı babasını öldürememişti adam normal devam ediyordu hayata.:D işte meyvenin gücü kısıtlanmış ve kısıtlanacağı gibi tam zıt bir adama gelmiş meyveyi harcadı yani.:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık