Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Obito vs İtachi

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    62
Ya Madara gibi bir Villaini Kaguya'ya harcattılar ben o sahneyi gördüğüm zaman bütün hayallerim yıkıldı. Ne kadar seri takip ettiysem neredeyse hepsinde kötüler kazansın istedim Madara bile yüzümü güldüremedi. Serinin sonuna doğru o kadar çok dengesizlik var ki Kurgu eksikliği heralde tuvaletini yaparken bi anda aklına geliyor seri sonunda ha Kaguya'yı da ekleyeyim diye nerden çıktı bu kadın birden falan hiçkimse bişe anlayamadı. Düzgün villain olsa neyse kadın Sasuke'yi Naruto'yu tokatlıyor sonra ağlıyor sonra bidaha tokatlıyor.
Ya işte kaguya aptaldı zetsu diyordu şunu yapma bunu yapma yoksa olmaz böyle yap kadın vasıfsız çakrası fazla olsa bile. Ama madara baya uyanık bir karakter ki Hashiramaya bile fake atmış adam Hashirama gömdü sanıyor madarayı oysa madara ohoo kurtulmuşta keyif çatıyor misal. Baktı Madara kadar yücelttiği bir karakteri yendiremiyor en azından zetsunun pozisyonunu değiştireyim hain çıksın dur demiş adam resmen Şaka bir yana Madara olmasa 5 köy dost olmayacaktı birleşip Madara asıl kahramandı boş verin jiraiya itachi falan :D

İtachinin Genjutsu seviyesi tartışılmaz ama bu seride bozulmayacak 3 tane Genjutsu var arkadaş. Kurbağa şarkısı (S-Rank) Mugen Tsukuyomi ve Kotoamatsukami. Gerisi yalan dolan. Sasuke'nin çıktığı Tsukuyomi'den Jiraiya'mı çıkamayacak ? Ki Sasuke Tsukuyomi'den çıktığında henüz daha MS'ye sahip bile değildi. Sen Tsukuyomi'yi istediğin kadar iyi yap yanında bi adam varsa bedenine bağlı bi adam varsa çıkarsın. Jiraiya'nın yanında bedenine çakra ile bağlı iki tane kurbağa var ve bu kurbağalar Jiraiya'dan çok daha tecrübeli. Sen diyorsun ki Killer B çıkamadı ben diyorum ki Sasuke ta Shippudenin en başında tek başına çıktı. Bunlar dengesizliği gösterir ama ben Sasuke'nin tek başına çıkmasından anlarım ki o genjutsudan çoğu kişi çıkabilir.
@Meradorn

Kurbağalarla haklısınız çıkar. Sasuke savaşının neresinde ciddiydi ki İtachi, genjutsu da olsun? Onu bir ders gibi düşün bence. Ama Jiraiya kurbağayı savaş ortasında çağırsamaz. İtachi'nin gösterilen en uzun iki savaşı; Sasuke ve Kabuto. İkisinde de Sasuke'ye ders verdi bildiğin. Jiraiya savaştan önce çağırmalı ki bu da Jiraiya gibi birine yakışmaz.

İtachi alır adam boşuna kimliğini saklamıyordu.Onu Madara sanan herkes önce bir durup düşünür plan strateji yapar.Bodoslama kaybetme ihtimali yüksek çünkü.İtachi aslında bu kadar kolay olduğunu bilse çoktan indirirdi bunu ona eminim.

@Meradorn

Kurbağalarla haklısınız çıkar. Sasuke savaşının neresinde ciddiydi ki İtachi, genjutsu da olsun? Onu bir ders gibi düşün bence. Ama Jiraiya kurbağayı savaş ortasında çağırsamaz. İtachi'nin gösterilen en uzun iki savaşı; Sasuke ve Kabuto. İkisinde de Sasuke'ye ders verdi bildiğin. Jiraiya savaştan önce çağırmalı ki bu da Jiraiya gibi birine yakışmaz.
İtachi'nin ciddi olmadığı doğru ama birdaha izlersen ne dediğimi anlarsın. İtachi Genjutsuyu bozmuyor. Sasuke kendi zorla çıkıyor. Demeye çalıştığım şey o. Kendi bozsa neyse ki orada İtachi gayetde ciddiydi Sasuke'yi öldürmek istemese bile orada zayıflatmaya çalışıyordu Sasuke'nin Genjutsudan çıktıktan sonraki hali belli. Genjutsu içinde akli dengesini yitiriyordu az kalsın. Ha şuna gelirsek Jiraiya Sennin Moda girer mi yoksa İtachi buna izin vermez mi. Ben Jiraiya'nın İtachi'ye direk girip geleceğini düşünüyorum ama Konohadaki gibi karşılaşırsa Pain'e karşı daha doğrusu Rinnegan'a karşı Sennin Moda giren adam İtachiye karşıda girer. Ha bunun için Kurbağa midesi yapar ekstra ne bileyim 3 büyük kurbağanın hepsini çağırır falan ama yine girer Jiraiya gibi bi adam.

Ya işte kaguya aptaldı zetsu diyordu şunu yapma bunu yapma yoksa olmaz böyle yap kadın vasıfsız çakrası fazla olsa bile. Ama madara baya uyanık bir karakter ki Hashiramaya bile fake atmış adam Hashirama gömdü sanıyor madarayı oysa madara ohoo kurtulmuşta keyif çatıyor misal. Baktı Madara kadar yücelttiği bir karakteri yendiremiyor en azından zetsunun pozisyonunu değiştireyim hain çıksın dur demiş adam resmen Şaka bir yana Madara olmasa 5 köy dost olmayacaktı birleşip Madara asıl kahramandı boş verin jiraiya itachi falan :D
Madara Shippuden olsa adı serinin gıkım çıkmaz :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık