Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Novel-Light Novel Önerileri

danmachi vol 17 japan
10/10
olum bu bell kafayı yiyecek sonunda!bu kadar fazla yüklenilemez dedikçe yazar resmen eti senin kanka diyor?

Swallowed Star serisi kadar noveli çok iyi ama manhuası o kadar berbat bir seri görmedim. Novelini tavsiye ederim herkese.Dragon ball serisinin mantıklı halde olanı diyebilirim bu seri için. Çok iyi işlenmiş bir kurguya sahip. Kendini çok tekrar etmeyen olaylar serisine sahip bu kadar uzun olmasına rağmen. Luo feng isimli çinli bir gencin dünya, gezegen ve galaksilerde yaşadığı olayları kıyamete kadar ele alan ve kıyamet sonrasındaki yaşananlar çok tatlı anlatmış bir seri. Irklar arası savaşlar, köle pazarları, en sevdiğim oyuncuların droplarını çalma ( :D ), gezegenleri yok etme veya satın alma, veeee evrenin teknolojik olarak gelebileceği son hali çok iyi anlatmışlar.

Swallowed Star serisi kadar noveli çok iyi ama manhuası o kadar berbat bir seri görmedim. Novelini tavsiye ederim herkese.Dragon ball serisinin mantıklı halde olanı diyebilirim bu seri için. Çok iyi işlenmiş bir kurguya sahip. Kendini çok tekrar etmeyen olaylar serisine sahip bu kadar uzun olmasına rağmen. Luo feng isimli çinli bir gencin dünya, gezegen ve galaksilerde yaşadığı olayları kıyamete kadar ele alan ve kıyamet sonrasındaki yaşananlar çok tatlı anlatmış bir seri. Irklar arası savaşlar, köle pazarları, en sevdiğim oyuncuların droplarını çalma ( :D ), gezegenleri yok etme veya satın alma, veeee evrenin teknolojik olarak gelebileceği son hali çok iyi anlatmışlar.
Aşırı Çin milliyetçiliği içerir uyarısı koymak lazım serinin başına.

Fantastik bir evrende reenkarnasyon olmadan başlayan bir seri hariç tüm çin novelleri aşırı milliyetçi oluyor. Çinliler bu milliyetçilik işinde amerika'dan bile aşırılar...
Kesinlikle ama SS bunun zirvesidir bana göre.

Biraz spoilerli:

Ana karakterle birlikte dünyanın en güçlü 3 insanından 2si saf kan çinli. Okuyalı çok oldu, hatırlamıyorum tam olarak ama Yıldırım Tanrısının da Çinle alakalı bir şeyleri vardı. :D

Korelilerde az değil şimdi. Zindanlardan canavar çıkıp, zayıf ana karakterimiz güçlenince Kore adına illaki Amerika'ya carta curta birkaç kere posta koyar.
Özellikle oyun novellerinde vs. Koreliler sürekli bir Amerikayla yarış halinde tutuyorlar kendilerini. :D

Kesinlikle ama SS bunun zirvesidir bana göre.

Biraz spoilerli:

Ana karakterle birlikte dünyanın en güçlü 3 insanından 2si saf kan çinli. Okuyalı çok oldu, hatırlamıyorum tam olarak ama Yıldırım Tanrısının da Çinle alakalı bir şeyleri vardı. :D

Özellikle oyun novellerinde vs. Koreliler sürekli bir Amerikayla yarış halinde tutuyorlar kendilerini. :D
Sadece o değil ki reenkarnasyonun içinde bulunduğu tüm noveller de ana karakter dünyanın en güçlü adamı, tüm dünyaya tek başına meydan okumuş, düşmanlarını otlar gibi biçmiş kişiler oluyor. Sırf bu aşırı ırkçı girişler yüzünden kaliteli olarak gösterilen bir çok seriyi başlamadan bıraktım .

Second coming of gluttony benzeri sağlam bir seriye ihtiyacım var. Geçtiğimiz aylarda Desolate era bitirdim. Secon life ranker okuyordum ama şu an 702. bölümdeyim ve son 10 bölümdür inanılmaz sıkmaya başladı ve açıp okuyasım gelmiyor. Güncel takip ettiğim Overgeared var ve o da haftada 4 bölüm çıkardığı için yetmiyor. Gluttony gibi aşırı çok bölümü olmayan ama beni oyalayacak sağlam bir seri önerisine açığım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık