Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Novel-Light Novel Önerileri

Bu aralar siteler bile Korelilerin romanlarını çeviriyorlar. Çinden çıkan son 10 yılın en iyi serilerin ekmeğini iyi yediler, şimdi sıra Korede.
Ancak özgün olarak vay be ne seri diyebileceğimiz birkaç tane seri var. Hepsi de oyun temalı, dünyada açılan geçitler veya sözde Tanrı denilen varlıklardan güç ödünç alma. Bir de fazlaca ölü çağıran ana karakter ağırlıkta. Benim için özgün diyebileceğim bir The Novel's Extra var o kadar.
Klişeleri güzel işleyebilseler hadi neyse diyeceğim ama onu bile o kadar kötü yapıyorlar ki... saatlerce dizi film aradığım günlere döndüm novel aleminde de.

Epikmanga kapanmış, novel kısmı kalmış sadece.. Oradan takip ettiğim birkaç tane seri vardı. Baya sahipsiz kaldılar.. Ah be..

epiknovel öldü sanırım serilerin teliflerini alıcak paraları kalmamış okadar premiumla birsürü seriye para vermiştim yarım kaldı

Tower of God, Solo Leveling türevi maceralı, aksiyonlu ana karakteri baymayan, manhwa önerisi olan var mı? Benzerlerinden bazılarına baktım en çok Second Life Ranker 'ı beğendim.

SSS class suicede hunter ve Leveling with the gods bu ikisi de güzel seriler.
Sss classa baktım bugün 20 bölüm falan sarmadı evreni zorlasam da. Leveling with godsa baktım şimdi de bu zamanda geriye gitmeli webtoonlar sıktı artık, yine de birkaç bölüm okuyacağım bakalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık