Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

:D Kız olsam ilk ona verirdim dicen şimdi hocam dur biraz karakterden soğutma:D İlk gördüğümde kız sandım bende ama olsun. Karakter çizimleri bleach'e çok benziyor ama ondan daha güzel bence.
:eek:Ne yaptın yahu şimdilik seri içinde erkek karakterler güçlü şu asilzade kız haricinde Takeo da erkekten çok kız havası var üstelik silah kullanan bayan karakter daha güzel olur diye düşündüm karakterlere sarkıntılık edecek değilim kim kimi karakterden soğutuyor acaba:hhh:

:eek:Ne yaptın yahu şimdilik seri içinde erkek karakterler güçlü şu asilzade kız haricinde Takeo da erkekten çok kız havası var üstelik silah kullanan bayan karakter daha güzel olur diye düşündüm karakterlere sarkıntılık edecek değilim kim kimi karakterden soğutuyor acaba:hhh:
Ne bileyim hocam şu düşünceni başta yazsan iyi olurdu hani öbür türlü karakterden farklı beklentilerin varmış gibi kız olsa kız olsa diyip duruyon:D Ayrıca daha 138 deyim ben ama ilerde bir sürü cool bayan karakter çıkar herhalde.

Ne bileyim hocam şu düşünceni başta yazsan iyi olurdu hani öbür türlü karakterden farklı beklentilerin varmış gibi kız olsa kız olsa diyip duruyon:D Ayrıca daha 138 deyim ben ama ilerde bir sürü cool bayan karakter çıkar herhalde.
Sadece bir kere bayan olsa demiştim onuda alıntı yapıp cevap yazmışsın zaten, daha önce bayan sandığımı söyledim sende yüksek oranda fesatlık sezdim :D

Sadece bir kere bayan olsa demiştim onuda alıntı yapıp cevap yazmışsın zaten, daha önce bayan sandığımı söyledim sende yüksek oranda fesatlık sezdim :D
Yok bea hani böyle kardeşi için çabalıyor falan ya böyle delikanlı bir adama kız olmayı yakıştıramadım ondan yani yoksa banane abi nasıl istersen öyle izle,düşün :D

Yok bea hani böyle kardeşi için çabalıyor falan ya böyle delikanlı bir adama kız olmayı yakıştıramadım ondan yani yoksa banane abi nasıl istersen öyle izle,düşün :D
Olduğu gibi devam etsinde, çizimler insanı yanılgıya düşürüyor. Bu seferde bir karakter çıkar piyasaya nasıl olsa erkektir deriz kız çıkar böyle işin içine deriz. Takeo'yu hasta yatağında görmesem kız sanmaya devam edecektim hani o derece :D

http://www.mangahere.com/manga/noblesse/v04/c232/
Roctis tam olarak ne ya da kim?
Sıradan insanlara bağlanmaz falan dedi. Sanırım olağanüstü güçleri olan bir tür şeytani yaratık:confused:
Her ne ise Franken çok sinirli efendisine zamanında ihanet ettiği için. Gelecek bölüm çok iyi olacak gibi.
Canavvarın dediği gibi eski klan lidelerinden biri yani bir asil.

Sıradan insanla kastı o değildir herhalde asillik bakımından olabilir.Yani vasıfsız bir insana bağlanmaz demek istemiş olabilir.

Roctis'in eski clan liderlerinden olduğu söylendi mi? Çünkü Franken'le kapışan elder geldiğinde "Roctis'in aurasına benzer bir aura hissediyorum" gibi bir şey dendi. Ben de "değişik bir yaratık anlaşmayla bu adama bağlandı" gibi bi'şey düşündüm :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık