Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Franky çocukları güçlendirmek için bir deney yapacak mı onu soruyorum.
Örgütün 2 ulusunu Kara Kargı'ya emdirmişti. Onların ruhları tam olarak Kara Kargı ile bütünleşmeden Tao ve Takeo'ya verdi. Böylece Kara Kargı'dan da güç aldılar bir miktar.

M21 ise zaten kurt adam ve o haliyle oldukça güçlü. M21 sadece tam olarak kurt adama dönüşme eğitimi aldı.

Örgütün 2 ulusunu Kara Kargı'ya emdirmişti. Onların ruhları tam olarak Kara Kargı ile bütünleşmeden Tao ve Takeo'ya verdi. Böylece Kara Kargı'dan da güç aldılar bir miktar.

M21 ise zaten kurt adam ve o haliyle oldukça güçlü. M21 sadece tam olarak kurt adama dönüşme eğitimi aldı.
Anladım, teşekkürler de ben aslında diğer çocukları kastetmiştim. Öğrenci olan tayfadan bahsediyorum. Onlar da ileride dahil olacak mı olaylara?

Anladım, teşekkürler de ben aslında diğer çocukları kastetmiştim. Öğrenci olan tayfadan bahsediyorum. Onlar da ileride dahil olacak mı olaylara?
Onlar olayların içine hiç girmiyor. Ben gireceğini de sanmıyorum nekadar deney yapilsada çok zayıf kalırlar. Rai bile şu an vslerde çok zorlanıyor.

Son düzenleme:
Seri sonlarına doğru gözükür o çocuklar herhalde. Bende özledim kerataları. Kızıl kafadan bir ümidim vardı ama yalan oldu artık :D

Muzaka başganın hanımı gösterdi kendini herhalde, ilerideki bölümlerde evliliklerini görürüz herhalde. Tabii bundan önce Maduke hainini tahttan indirip saltanatı devir almak gerek.

Güzel seriydi. Okuduğuma fazlasıyla değdi. Franky gibi psikopat bir karakter olması seriye ayrı bir güzel hava katmış, yazarın böyle bir kişiliği oluşturması gayet zor olmuştur. :)

Rai konusunda ne deneceğini bilmiyorum. Zamanında başka serilerde güçsüz olup güçlenen karakterleri "ee artık güçlenin de görelim" diye beklerdim sıkıntıdan. Beklemekten sıkılırdım. Güçlü ana karakterler olsun isterdim ama Rai gibi hendikaplı olunca da olmuyor. Koy karşısına adam akıllı kişiler ama hendikaplı yapma. Her arc öldü ölecek havası veriyor resmen, bu da işin suyunu çıkarıyor. Ayrıca zaten adamda asalet akıyor, hendikaplı yaparak bize acındırma yöntemiyle sevdirmenin lüzumu yok.

50. bölümlerdeyim, merak ettiğim bir şey var. Raizel'in görüntüsü kaç yaşında? Frankestien okul müdürü iken Raizel'in lise öğrencisi olması absürt duruyor çok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık