Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Nika değil mi bu? Her şey hallolmuyor mu? Anlatışınız öyle. Şimdi standart şeyler ve seri 3 bölümde bitmeyecek diyorsun. Goroseiler hasar almamaları nasıl bir sıkıntı Nika için? Yorumlarınız böyleydi. Yeri gelir yapar yeri gelir yapamaz olay bu zaten her karakter için.
Yorumlarımız böyle falan değildi kendi kendini kandırmana bir şey diyemem ama en azından benim yorumlarım üzerinden algı yapma.

Hiç bir yerde Allah oldu demedik. Hayal gücündekileri yapar ile Allah oldu arasında bir fark göremiyorsanız da bu sizin Allah'a nasıl baktığınızla alakalı.

yönelndiren çıkarım. hayır herkes değil, beyana göre denizcilerden kaçıyor, yani diğer herkesin şansı var.
Ana karakteri ve tarihteki en efsane kişiliği seçmiş meyve. Seçimleri baya başarılı. Diğer meyvelerin bilinen en iyi kullanıcılarından daha iyi bu meyvenin bilinen iki kullanıcısı da. O kadar da çıkarım olsun.

Yorumlarımız böyle falan değildi kendi kendini kandırmana bir şey diyemem ama en azından benim yorumlarım üzerinden algı yapma.

Hiç bir yerde Allah oldu demedik. Hayal gücündekileri yapar ile Allah oldu arasında bir fark göremiyorsanız da bu sizin Allah'a nasıl baktığınızla alakalı.
İstediği olur hayal ettiği olur diyorsunuz. Hayal ettiği olur. Sen ne anlıyorsun? Allah'ı karıştırmayalım bu saçma muhabbete.

İstediği olur hayal ettiği olur diyorsunuz. Hayal ettiği olur. Sen ne anlıyorsun? Allah'ı karıştırmayalım bu saçma muhabbete.
Karıştıran sensin olum.

Bir mangada geçen karaktere istediğini, hayal gücünü yapar diyoruz sen kalkıp aaa bakın Allah olmamış diye laf çakıyorsun bize.

Arada fark göremiyorsan ben ne yapayım ? Yaptığın şey komik bu arada.

Ana karakteri ve tarihteki en efsane kişiliği seçmiş meyve. Seçimleri baya başarılı. Diğer meyvelerin bilinen en iyi kullanıcılarından daha iyi bu meyvenin bilinen iki kullanıcısı da. O kadar da çıkarım olsun.
bilinen tarihteki en ünlü ve efsane kişi roger. joy boy u bilen yok, meyvesi goroseiye göre bile sadece efsane ve hikayeden ibaret. rogerı seçmemiş

Karıştıran sensin olum.

Bir mangada geçen karaktere istediğini, hayal gücünü yapar diyoruz sen kalkıp aaa bakın Allah olmamış diye laf çakıyorsun bize.

Arada fark göremiyorsan ben ne yapayım ? Yaptığın şey komik bu arada.
Adam Tanrı istediğini yapar istediği olur hayal ettiği olur diyorsunuz hepiniz. Sen de dedin bunu. Hayal gücünü yapar ne? Açsana neleri yapabilir neyi yapamaz. Hayal ettiği olur diyince Luffy dünyanın battığını hayal etse dünya batar diye düşünmek zorundasın. Hayal ettiği olur ama her hayal ettiği olmaz diye bir ek paranteziniz mi var?

Adam Tanrı istediğini yapar istediği olur hayal ettiği olur diyorsunuz hepiniz. Sen de dedin bunu. Hayal gücünü yapar ne? Açsana neleri yapabilir neyi yapamaz. Hayal ettiği olur diyince Luffy dünyanın battığını hayal etse dünya batar diye düşünmek zorundasın. Hayal ettiği olur ama her hayal ettiği olmaz diye bir ek paranteziniz mi var?
Anlamak istemezsen yapılacak bir şey yok bir kere onu not düşelim.
Hayal gücü ile sınırlı karakter. Yani isterse kıçına kaş göz çizip konuşturur. Yada iki tane yonkouyu pizza yapar. Yada 1000 metre olur yada havada yürür vesaire.

Kadir-i Mutlak dediğimiz şey yani Allah o farklı. Bir mangada öyle bir şeyin var olduğunu iddia ettiğimizi düşünmen komik.

Konunun ana temasi bu meyve en güçlü meyve mi, değil mi ? Senin olayı siz ona falanca şeyi ithaf ettiniz ama öyle değil demen bir şey değiştirmiyor üstelik ithaf ettiniz dediğin şeyi de hiç ithaf etmedik.

Hayal gücü ile sınırlı ve bizim bildiğimiz, senin durmadan önümüze çıkardığın Allah kavramı tamamen farklı şeyler özellikle mangadaki bir karakter için konuşuyorsak. Umarım bunun ayrımına varırsın.

Nika'nın gücü hayal sınırı ile alakalı ve pek çok şeyi yapabilir bunun bir limiti yok. Şimdi bunu yazdım diye de yine çıkıp ama ol dedi mi oldurmuyor diyorsan o tamamen ajandanla ilgilidir derim çünkü zeki biri olduğunu biliyorum.

Haha bunlar sebebi ile lastik meyvesi olmuyor mu artık?:D Şunlardan tek absürd olanı yara yapıştırma olayı ki o da komedi özellikli bir şey.

Yahu onu geçtim mangada kapı gibi meyvenin diğer ismi ifadesi var, gelmişsin burda alakasız bir şey öne sürüyorsun.

Açık ve net olan şu: Nika meyvesi de Lastik meyvesi de aynı şeyler. Bunları farklı şey demek boşa kürek çekme.
Meyveyi aklamak için işinize gelince komedi unsuru diyip geçiştiriyorsunuz. Lastik gücünün yanı sıra çok daha özgürlük sağlayıp hayal ettiği şeyleri yapmasını sağlıyor. Ağacı koparıp dişleriyle bir anda beyzbol sopası yapıyor. Boya ve beyzbol da oynanan kaskı falan ortaya çıkarıyor. Tabi işinize gelmediği için komedi unsuru oluyor sizin için o an. :D

Meyveyi aklayacağım diye goroseinin korkudan şekilden şekile girdiği,Luffy’i değil meyvenin potansiyel gücünden dolayı Luffy’i öldürmeye çalıştıkları, meyvenin ismini tarihten sildiği, posterde fotosu olunca çıldırdığı meyveyi ortalama kötü meyve gibi göstermeye çalışıyoruz. Böyle bakınca boşa kürek çeken siz gibi duruyorsunuz. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık