Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Koskoca Joyboy başarısızmış :oleyo2:

Yaratıcıyı yok edemezse Nika'yı ben de başarısız kabul ederim bir evrende iki Tanrı olmaz :a: Artık beklentiler bu şekil.
Hükümet ortalama kötü bir meyve için bu kadar kudurmuş, şekilden şekile girmiş. Vay be. Herhangi bir meyve için isim falan değiştirmişler. Tarihten silmeye çalışmışlar :D

Lastik meyvenin özelliklerinden biri. Gizlemek için tabii ki bu ismi kullancaklar. Gidip Goro Goro diyemezler. Sen sanki meyve hala lastik meyvesi fakat ismi farklı o kadar diyorsun. Gomu Gomu uydurulmuş bir şey. Kayıtlara Zoan Hito Hito No Mi tanrı modeli Sun god Nika diye geçmiş. :D

Öğreniriz onu meyvenin ilk kullanıcısını görünce. Peki sen bana serinin en büyük düşmanları olan bu adamların bu mevye ortaya çıkacak diye neden bu kadar kudurduklarını, neden Luffy'i öldürdüklerini anlatır mısın ? Hani kötü-ortalama bir meyve ya. :D
Anısı var diyorum kardeş.

Lastik meyvenin özelliklerinden biri. Gizlemek için tabii ki bu ismi kullancaklar. Gidip Goro Goro diyemezler. Sen sanki meyve hala lastik meyvesi fakat ismi farklı o kadar diyorsun. Gomu Gomu uydurulmuş bir şey. Kayıtlara Zoan Hito Hito No Mi tanrı modeli Sun god Nika diye geçmiş.
Lastik meyvenin özelliklerinden biri mi?:D Lastik özellikleri meyvenin kendisi lan zaten. Adamlar Sun God Nika'dan dolayı o ismi tarih edip Gomu Gomu'yu kullanmış işte.

Lastik meyvenin özelliklerinden biri mi?:D Lastik özellikleri meyvenin kendisi lan zaten. Adamlar Sun God Nika'dan dolayı o ismi tarih edip Gomu Gomu'yu kullanmış işte.
Yıldırımı tutması, Işın yemesi, yaralarını çıkartma gibi çıkartıp geri yapıştırması, ağacı kopartıp dişleriyle beyzbol sopası yapması, nereden çıktığını bilmediğimiz şapka ve boya yaratması. :D

Lastik gücü mü yapıyor bunları ?

Uyandırıldığı halini baz alacak olursak serinin günümüzdeki konumunda en iyi şeytan meyvesi.Lakin normal hali ile ortalama bir paramecia meyvesinden farksız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık