Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Aynen reyiz bir kelime değiştirdin... bire bir aynısı olmuş... helal olsun... :d
Senin bile kafan karışmıştır. O derece.:)

Parazit (The parasyte - kiseijuu) TR çevrilmiş mangası var, animesi var, netflixte korelilerin aynı evrende çektikleri kore versiyonu kanlı canlı dizisi var. Muhakkak oku izle.

Hicbir parazit ben parazitim demez, açığa çıkmamak için konağı taklit eder :)
Parazit falan hikaye. Var olan bir gerçek var: Luffy ölmedi.

Ayrıca öyle bir parazit ki Parazit aktif olduğunda bile yine ben Luffy'yim diyor.:D

Elemanın beklentisi o kadar fazla ki bana kapak oldun diyor 3 bölümde bütün goroseileri yenememiş diye xD

Sonra da gelip normal meyveye falan oy atıyo :hhh:
Amiralle kapıştılar. Amiral hala kendini toparlayamadı. Nika reyiz üstüne 4 tane daha o çapta Gorosei ile vs atıyor. Kalbi atmasa nolacak ağzına eti soktukça kalkıp devam ediyor.
Kardeş kardeş. Joy Boy nedir bilmiyoruz bile. Yan basmayalım. Başarısız olmuş mu olmamış mı?
Joyboy ünlü bir divan şairidir. Şiirleri One Piece dünyasında bir çok insana ilham olmuştur. Edebiyat düşmanı dünya hükümeti kitaplarını yaktırsada 800 yıl sonra bile hala şiirleri dilden dile dolaşmaktadır. Büyük efsanedir. İncelemek isteyenler için en ünlü eserinden bir kesiti aşağıya bırakıyorum:

Amiralle kapıştılar. Amiral hala kendini toparlayamadı. Nika reyiz üstüne 4 tane daha o çapta Gorosei ile vs atıyor. Kalbi atmasa nolacak ağzına eti soktukça kalkıp devam ediyor.

Joyboy ünlü bir divan şairidir. Şiirleri One Piece dünyasında bir çok insana ilham olmuştur. Edebiyat düşmanı dünya hükümeti kitaplarını yaktırsada 800 yıl sonra bile hala şiirleri dilden dile dolaşmaktadır. Büyük efsanedir. İncelemek isteyenler için en ünlü eserinden bir kesiti aşağıya bırakıyorum:
Nodblanc daha ünlü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık