Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bir kılıç düşünün ki; içinde geçmişte yaşamış ve en güçlü düşmanların bile, dirilmesinden korktuğu bir Tanrı'yı taşıyacak. Bir kılıç düşünün ki; bir Yonko dan ölümüne dayak yiyen bir adamken, seni ona ve sonrasında bir anda bile denk dövüşecek hale getirecek. Daha bu konuya girip tartışmaya bile gerek yok bence. Bariz olanı açık açık böyle reddetmek aşırı komik... :d
Tek kelime değiştirdim ve de mangada olmayan bir sahneyi sildim. Bu kadar mı uyar ya.:)

Bu arada Luffy ölü diyenlerin her bölümde Luffy'nin " Ben buradayım" demesine verdikleri tepkiyi çok merak ediyorum.:)
Parazit (The parasyte - kiseijuu) TR çevrilmiş mangası var, animesi var, netflixte korelilerin aynı evrende çektikleri kore versiyonu kanlı canlı dizisi var. Muhakkak oku izle.

Hicbir parazit ben parazitim demez, açığa çıkmamak için konağı taklit eder :)

En iyi meyvelerden biri. Lastiğin sınırlarını zorluyor. Çizgi romanlardaki abartılı güç kullanımları gibi. En iyisi demem. Depremin uyanışı yeri göğü inletecektir. Law'ın meyve daha fonksiyonel. Karanlığın uyanışı her türlü enerjiyi içine hapsetmek gibi bir çılgınlık yaparsa işler değişir. Deprem ve karanlıkta enerji sıkıntısı da yok gibi duruyor. Nika meyvesi diğerlerinden daha çok hakiye muhtaç.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık