Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bunların hiçbiri Nika dengi değil.5 kadim için bile efsane olan Güneş tanrısı Nika deniliyor yaw meyve için.Yoktan Madde var edip ölümden döndürüyor meyve ya.
Kardeş şu adam diriltme mevzsunu ne abarttınız ne abarttiniz. Bunun bir kereye mahsus bir şey olduğu çok açık. Aksi halde ilk kullanicisi olmezdi. Ki bu klasik shounenlerde öldü sanılan karakterin ppwer up ile dirilme daha güçlü geri dönme muhabbeti. Bu meyveye has bir şey değil anlayacağın. Ayrıca bunu yapan başka bir karakter daha gördük. Enel de dirildi. Hiç lamı cimi yok.

Yoktan bir şey var etti dediğin şapka gözlük. Kizaru isinindan klonunu yapıyor. Dof yapiyor. Üretken meyveler var. Bomboş örnekler veriyonuz.

Forumla bir kez daha gurur duyduk.

Zunisha'nın duyduğu ritimden belli ne olduğu. Kötü bir retcon, Luffy'e de zarar verdi. Yapacak bir şey yok, aksini iddia edip bunu dile getirenlere sallayarak bir şey çözülmez. Yarın Mihawk'ın aslında sahtekar olduğu ortaya çıktığında milletle mi tartışayım? Kabul edip ona göre yazacağız.
Retcon kötü zaten, Luffy'ye zarar de verdi evet ama reenkarnasyon yaşandı mı? Zunesha ''senmişsin gibi'' ''bu çocuğa güvenmeliyiz'' diyor, o ne olacak.

Retcon kötü zaten, Luffy'ye zarar de verdi evet ama reenkarnasyon yaşandı mı? Zunesha ''senmişsin gibi'' ''bu çocuğa güvenmeliyiz'' diyor, o ne olacak.

Farklı bir şey yok ki dediğinde. Nika'ya dönüşünce Zunesha hemen seriye dahil olup tepki veriyor. O saate kadar ortalıkta yok. Belli ki Luffy oradan sadece kendisi olarak uyanmadı.

Kardeş şu adam diriltme mevzsunu ne abarttınız ne abarttiniz. Bunun bir kereye mahsus bir şey olduğu çok açık. Aksi halde ilk kullanicisi olmezdi. Ki bu klasik shounenlerde öldü sanılan karakterin ppwer up ile dirilme daha güçlü geri dönme muhabbeti. Bu meyveye has bir şey değil anlayacağın. Ayrıca bunu yapan başka bir karakter daha gördük. Enel de dirildi. Hiç lamı cimi yok.

Yoktan bir şey var etti dediğin şapka gözlük. Kizaru isinindan klonunu yapıyor. Dof yapiyor. Üretken meyveler var. Bomboş örnekler veriyonuz.
Luyff tekrar ölürse kesin ölecek mi? Ben kesin ölür diyemiyorum. Nika dün dum deyip ölmez gibi geliyor.

Luyff tekrar ölürse kesin ölecek mi? Ben kesin ölür diyemiyorum. Nika dün dum deyip ölmez gibi geliyor.
Meyvesi sayesinde istedigi gibi olur canlanır gibi bir şey yok.

İchigo'nun su Emo karşısında olup power ip ile geri gelmesi gibi bir durum var. Oda bunu Kaido karisomda kullandı ki Luffy oldu de diyemeyiz. Kalbi durdu. Enelin de durmuştu. Sizin dediğiniz gibi ol diril olsa ilk yiyen adam olmezdi.

Azıcık mantık. Azıcık yorum.

Farklı bir şey yok ki dediğinde. Nika'ya dönüşünce Zunesha hemen seriye dahil olup tepki veriyor. O saate kadar ortalıkta yok. Belli ki Luffy oradan sadece kendisi olarak uyanmadı.
Zunesha tepki verebilir çok normal. Joy Boy'u tanıyan herkes meyveyi görünce tepki verir. Yazar ana karakterini öldürdü yerine meyveyi getirdi anlayışı ne kadar doğru olabilir ki. Zoan meyvesi belli oranda kullanıcıyı etkiliyor, Luffy istemsiz gülüyor dense doğru derim.

O zamanları ben de hatırlıyorum Naruto için genel beklenti kyubi sayesinde en güçlü olacak falandı. Klasik ipsiz sapsız köyün malı kage olacaktı. Uzunaki dediğinde kimse ooo abi uzumaki demiyordu. Neji bir hyuga ve dahiydi. Sonra iş Naruto Kyubii baskilamasa 1000 kati chakrasi olursa döndü. Her shounen aşağı yukarı aynı başlayıp aynı sona dönüyor. Başta ipsiz sapsız önemsiz ana karakter sonra en seçilmiş oluyor. Naruto da ben kabullenmeme görmedim mangaturk dahil. Tobi olayı çok sıkıntıydi. Luffy içinse bu hep kapalı kutu kaldı 20 yil sonra devreye girdi. Kabullenmeme evresindeler üste yazdığım gibi. Fanlar arası genel çatışma hep vardı ben genel kitleyi söylüyorum.
ikimizin forum geçmişleri bambaşka sanırım :S çünkü teorize edilen şeyler genelde narutonun kyuubiyi kaybedeceği ve ninja olarak güçlenip geri alacağı yönündeydi :S ama sen öyle diyorsan öyle olsun. uzumaki dediğinde kimsenin uzumaki dememe sebebi kişimoto denen kekonun oda gibi sonradan planlaması ve kimseye uzumaki soyunu çaktırmaması. sonradan bi ton tartışma döndü lan bu çocuk uzumaki oğlum nasıl kimse adını anmaz diye. yani bu dediğin de seri içindekilerin gözünden değil mangakanın kurduğu çit yüzünden yüze vurulmamış bi info. neyse burada uzatmayayım, bu aynı monkey d garp adını bilmelerine rağmen kimsenin luffy ile dedesini ilişkilendirmemesine benziyor. boş iş. mangatürkte tobi obito dediğinde banlıyorlardı neyi kabullenip kabullenemediklerini tartışmayalım.

luffy için bu bence 20 sene kapalı kalmış değil, mangakanın her çizimde daha absürtleştirdiği bi meyve kullanımı var fakat serinin bi yerinde sonraki seviye için uyanış düşünmüş ve meyve kullanımlarını kısıtlamış gibi görünüyor. fanlar çatışır onu durdurabilecek bişey yok gibi :d keza onu biliyoruz doffy i meyvesi ayakta tuttu dediğimizde olur mu iç organları eridi adamın yağğ da diyoruz mesela o olacak kaçarı yok, kabullenilecek inş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık