Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Luffy meyve kötülemeyi gerçekten anlamıyorum. Naruto için abi Kyubii chakra veriyor demedik. Bleach için Ichigo'dan neler neler çıktı. Luffy meyvesi op diye böyle fanları hakaret gibi algılıyor o da yıllardır tersini savundukları için sanırım. Yumruk atmak için kolunu tutuyor abi savunmaları çöktü. :d

Kötü ellerde uyanış açıp açmayacağı bile belli değil.Meyve kendisi seçiyor sanırsam yada öyle söylendi Karasakalda olduğu gibi.Kullanıcılarının karakterlerine uygun meyveler görüyoruz genelde.Bu meyve kötü birinin elinde uyanmaz benim fikrimce belki kötü birinin eline bu yüzden hiç geçmedi veya geçse bile uyanış açılmıyor.

Luffy meyve kötülemeyi gerçekten anlamıyorum. Naruto için abi Kyubii chakra veriyor demedik. Bleach için Ichigo'dan neler neler çıktı. Luffy meyvesi op diye böyle fanları hakaret gibi algılıyor o da yıllardır tersini savundukları için sanırım. Yumruk atmak için kolunu tutuyor abi savunmaları çöktü. :d

En iyiye en iyi meyve diyerek durumu kurtarabilirlerdi ama, meyvenin kötü olduğunu iddia etme yolunu seçtiler. İlk kez meyvenin kötülendiği zamanlarda Nika ortalıkta yoktu. Meyve giderek daha özel bir şeye dönüşüyor. Ama kötülemeye devam ediliyor. :d

En iyiye en iyi meyve diyerek durumu kurtarabilirlerdi ama, meyvenin kötü olduğunu iddia etme yolunu seçtiler. İlk kez meyvenin kötülendiği zamanlarda Nika ortalıkta yoktu. Meyve giderek daha özel bir şeye dönüşüyor. Ama kötülemeye devam ediliyor. :d
Luffy öldü Nika reenkarne geyiği bitse bu kadar tartışma olmayacak aslında. Bunu bizim forum kadar söyleyen yoktur. :D

Bunun 3 evresi varmış. Önce inkar sonra depresyon ve en son kabullenme evresi. Luffy fanları depresyon ile inkar arasindalar hala, kabullenmeye geçenler artık mutlular.

yoo zamanında bunlar için de çok şey söylendi. vadide olsun mangatürkte olsun kfde olsun hepsi hakkında eleştiri geldi :S zaten her zaman karşıt fanbase bu kötülemeyi dayatır. mesela naruto kyubiden çakra çekiyor abi diyen tayfa sasukeciydi :d hatta sasukenin kendisi de bu dezavantajın farkındaydı ki juinjutsu kullanıyordu. biliçe girmiycem. narutocular da ağbi olur mu kyubi çakrası var ama sonuçta bunun kötü tarafları da var bilincini kaybediyor falan diye savunuyordu. pek elle tutulur bi kıyas olmamış gibi.

Luffy öldü Nika reenkarne geyiği bitse bu kadar tartışma olmayacak aslında. Bunu bizim forum kadar söyleyen yoktur. :D

Forumla bir kez daha gurur duyduk.

Zunisha'nın duyduğu ritimden belli ne olduğu. Kötü bir retcon, Luffy'e de zarar verdi. Yapacak bir şey yok, aksini iddia edip bunu dile getirenlere sallayarak bir şey çözülmez. Yarın Mihawk'ın aslında sahtekar olduğu ortaya çıktığında milletle mi tartışayım? Kabul edip ona göre yazacağız.

Bunun 3 evresi varmış. Önce inkar sonra depresyon ve en son kabullenme evresi. Luffy fanları depresyon ile inkar arasindalar hala, kabullenmeye geçenler artık mutlular.

Seri Oda'nın kaleminden çıkıyor. İsterse gelecek bölümde Luffy'i bütün Kadimleri teklerken okuruz. Seride olana göre yorum yapmak lazım. Nika meyvesi evrendeki ilk meyve olduğu söylense yine kötülenecek bu meyve.

yoo zamanında bunlar için de çok şey söylendi. vadide olsun mangatürkte olsun kfde olsun hepsi hakkında eleştiri geldi :S zaten her zaman karşıt fanbase bu kötülemeyi dayatır. mesela naruto kyubiden çakra çekiyor abi diyen tayfa sasukeciydi :d hatta sasukenin kendisi de bu dezavantajın farkındaydı ki juinjutsu kullanıyordu. biliçe girmiycem. narutocular da ağbi olur mu kyubi çakrası var ama sonuçta bunun kötü tarafları da var bilincini kaybediyor falan diye savunuyordu. pek elle tutulur bi kıyas olmamış gibi.
O zamanları ben de hatırlıyorum Naruto için genel beklenti kyubi sayesinde en güçlü olacak falandı. Klasik ipsiz sapsız köyün malı kage olacaktı. Uzunaki dediğinde kimse ooo abi uzumaki demiyordu. Neji bir hyuga ve dahiydi. Sonra iş Naruto Kyubii baskilamasa 1000 kati chakrasi olursa döndü. Her shounen aşağı yukarı aynı başlayıp aynı sona dönüyor. Başta ipsiz sapsız önemsiz ana karakter sonra en seçilmiş oluyor. Naruto da ben kabullenmeme görmedim mangaturk dahil. Tobi olayı çok sıkıntıydi. Luffy içinse bu hep kapalı kutu kaldı 20 yil sonra devreye girdi. Kabullenmeme evresindeler üste yazdığım gibi. Fanlar arası genel çatışma hep vardı ben genel kitleyi söylüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık