Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kardeş hayal ettiği olur diyorsunuz. Sonra başka bir şey diyorsunuz. Daha ne dediğinizi ya da dediğinizin ne anlama geldiğinden bir habersiniz. Soru basit. Sen de kaçamak cevap vermişsin. Bir şeyler üretebilen paramecialar var. Bu hayal etti oldu anlamına gelmiyor. Kinemon da giysi uretebiliyordu. Doflamingo kendi klonunu uretiyordu. Luffy de bazı şeyleri üretebiliyor demek ki.
Başka bir şey denmiyor. Anlayan anlıyor. Luffy istediğini yapar derken kimse uzay boşluğu yaratır anlamıyor mesela. Anlayan varsa da sıkıntı ondadır. Ifade gayet açık yoksa.

Kaçamak cevap veren sensin. Giysi üreten meyve için giysi üretiyor diyorsun. Ne alaka zoan meyvesiyle bu?

Luffy'nin bunları yapmasında sıkıntı yok bu arada. Sıkıntı senin bunlara normal, sıradan meyve gücü demen.

Başka bir şey denmiyor. Anlayan anlıyor. Luffy istediğini yapar derken kimse uzay boşluğu yaratır anlamıyor mesela. Anlayan varsa da sıkıntı ondadır. Ifade gayet açık yoksa.

Kaçamak cevap veren sensin. Giysi üreten meyve için giysi üretiyor diyorsun. Ne alaka zoan meyvesiyle bu?

Luffy'nin bunları yapmasında sıkıntı yok bu arada. Sıkıntı senin bunlara normal, sıradan meyve gücü demen.
Sıradan meyve gücü demiyorum. Önemsiz diyorum. İstediği oluyor istedigini yaratıyor diyip hayal ettiği oluyor diyip Tanrı seviyesi diyorsun. Sonra ürettiği şey için şapka gözlük diye örnek veriyorsun.

Meyveye yapılan algiyla örnek verilen şey arasında uçurum var. Rakibini kara delik yaratıp ona çekip öldürse heh tamam yaptığınız alginın hakkını verecek. Olay bu. Bomboş örnekler veriyonuz.

Kask gozlukt üretiyor diye çok büyük özelliği var demeyeceğim çünkü tüm adaları okyanusları sallamak karşısında önemsiz.
2 meyve gücü olduğunu kabul ediyorsun o zaman ? Zoan meyvesi ama uyanışı paramecia meyvesi uyanışı. Hem çevreyi, hem düşmanını etkiliyor hem de bir şeyler var ediyor.

2 meyve gücü olduğunu kabul ediyorsun o zaman ? Zoan meyvesi ama uyanışı paramecia meyvesi uyanışı. Hem çevreyi, hem düşmanını etkiliyor hem de bir şeyler var ediyor.
2 meyve gücü demiyorum meyvesinin özelliği bu. Kaido bir sürü element kullanıp vücudunu zikzak gibi yaptığı için çift özellikli diyen yok. Üstüne bir de adaları ucurabiliyor. Mitolojik zoanlarin ozellikleri daha fazla olabilir. Luffy mitolojik xoanin ozelligi birincil olarak lastik bir beden kazanıyor. Dönüstugu şeyin gücünde güçlerini başka şeylere de aktarmak var demek ki. Zaten meyve sınıflandırmaları neye göre oluyor onu da bilmek lazım.

Katakuri de logia gibi davranan paramecia sahibiydi. Var böyle örnekler.

kabullenemeyecek bişi yok bence de ya :S buda nasıl şok dalgası yayıyorsa, fenix nasıl iyileştiren ateşler yayıyorsa nika meyvesi de zoan ve bunları hayal gücüne bağlıyor :S zaten yaptığı şeylerin büyük bi kısmı lastik adam olmanın uzantısı. uyanmış hali mistik meyveye dönüşüyor, gerçekliği bükmek nasıl sıradan meyve gücü olabilir ki dflkgjdfşi

Sıradan meyve gücü demiyorum. Önemsiz diyorum. İstediği oluyor istedigini yaratıyor diyip hayal ettiği oluyor diyip Tanrı seviyesi diyorsun. Sonra ürettiği şey için şapka gözlük diye örnek veriyorsun.

Meyveye yapılan algiyla örnek verilen şey arasında uçurum var. Rakibini kara delik yaratıp ona çekip öldürse heh tamam yaptığınız alginın hakkını verecek. Olay bu. Bomboş örnekler veriyonuz.

Ben tanrı demiyorum? Mangada tanrı meyvesi deniyor. Tanrı derken kimse her şeye muktedir manasında da demiyor. Meyvenin ve serinin saçmalığından ne yapsa şaşırmayacaklarını ifade ediyorlar sadece.

Alpa zeki birisin, insanların neyi ne manada dediğini de çok iyi biliyorsun. Fakat anlıyorum, Luffy'nin efsane yapmasını bekliyordun meyveyi. Öyle olmadı maalesef. O yüzden gerçeği yavaştan kabullen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık