Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kawhi nasıl bir insan oldu ya, Embiid elinden geleni yaptı, ağlaması da içimi burktu ama böyle adamlara karşı oynadığın zaman bazen elden bir şey gelmiyor.

Houston 27 üçlük kaçırmasa son maç eliyodu geçen sene ayrıca seride net daha iyi olan taraftı. Bu sene ise 1 maç hariç GSW daha iyi gözüktü Houston göre. Geçen seneden daha iyiler bence.
Ben bunu Houston özelinde söylemedim. Normal sezon ve play off performanslarına bakarak dedim.

Bu sene GSW dandik oynamasına rağmen kazanamadı Houston. Asıl geçen sene kazanabilirlerdi @H1dalg0 'nun da dediği gibi.
Kevin Durant olmadığı yerde bu yıl daha formsuz olsa da Houston daha avantajlıdır benim gözümde.

Çok enteresan ben de tam tersi düşünceye ulaşmıştım :D Adamlar sırf kendilerini yenme amacıyla kurulmuş Houston'ı kendi evlerinde iki süper yıldızları olmadan mağlup etti. İki süper yıldız demek, takım demek yani. Normal bi takımda iki tane olur bunlardan. Ve bu ikisinden biri birçoğuna göre ligin en iyi oyuncusu ve tarihin en büyük skorerlerinden biri. Hatta bu yıl ayrıca en iyi iki yönlü-komple oyunculardan biri olduğunu da gösterdi.

Durant'in bu takımda işi ne ya?! Ligin en iyi takımına ligin en iyi oyuncusunu koyuyorsun, bu nasıl bir kafa :D Tabi nedenini biliyoruz, ligin diğer en iyi oyuncusu Lebron. Sonra tabi Kyrie lider oyuncu olmak istiyorum diye çekip gidince iyice rakipsiz kaldılar. Bu yaz inşallah dengeler biraz değişir, daha rekabete açık ve dengeli takımlar kurulur.
Bu takım o iki süper yıldız olmadan da şampiyon oldu. Hatta efsanevi bir normal sezon geçirip resmen ligi domine ettiler. Finallere kadar da öyle gitmişti ama Lebron ve Kyri'ye çarptılar orada. İşte sonra o küçük ihtimali de ortadan kaldırmak için Kd'yi aldılar yetmedi sakat ve eski performansını verip veremeyeceği belli olmasa da Cousins'i aldılar. Şimdi ise 2 süper yıldız olmayınca ucu ucuna kazandılar diye övülüyorlar. Benim kıyasladığım takım belli. Benim açımdan eski seviyesinde değiller tabi ki KD ve Cousins'i koyunca o düşen performans açığını fazlasıyla kapatıyorsun ama bu takımın iskeleti bunlar değildi onlar sonradan çarka dahil olan isimlerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık