Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    10
Durant bu hâldeyken Houston anca parmaklarını yer. Hiç de sevmiyorum oyuncularını, takım kültürlerini falan. 4 - 0 ezilmeleri ümidiyle. :oleyo:
Valla süper olurdu ama ihtimal vermem :D Golden State'i açık ara favori bile görmüyorum ben. Durant'in böyle devam edeceğinin garantisi yok, olsa parçalayabilirler Houston'ı. Diğer yandan Curry zaten üzmeye devam ediyor :( Bi de hepsinden çok Harden'ı ve saz arkadaşlarını nasıl savunacakları daha belirleyici. Takım olarak hiç formda değiller, klasik başarıya doymuşluk var. Acaba bir ihtimal işler kızışmaya başladıkça ısınırlar mı? Bilemiyoruz. İşte bu tip faktörler belirleyici olur.

Valla süper olurdu ama ihtimal vermem :D Golden State'i açık ara favori bile görmüyorum ben. Durant'in böyle devam edeceğinin garantisi yok, olsa parçalayabilirler Houston'ı. Diğer yandan Curry zaten üzmeye devam ediyor :( Bi de hepsinden çok Harden'ı ve saz arkadaşlarını nasıl savunacakları daha belirleyici. Takım olarak hiç formda değiller, klasik başarıya doymuşluk var. Acaba bir ihtimal işler kızışmaya başladıkça ısınırlar mı? Bilemiyoruz. İşte bu tip faktörler belirleyici olur.
Houston'ın tabanı bence çok yukarı degil. Utah ilk 2 maç sonunda adabde oldu seriye, biraz daha iyi hücum etseler seri kafa kafaya gelirdi 1 maç anca alır GSW karşı. Sakalın da performansı net playoff da düşüyor.

Durant aynen böyle devam edecek, ondan şüphen olmasın. Bir sonraki sezonu bilmem ama şu noktada bozulmasına imkân yok. Biri omzuna, eline, bacağına ya da herhangi bir yerine yapmadığı sürece mekanik sistem gibi atmaya devam eder. Diğer yandan Harden' bak, ne yaptığı belli değil. :( Cidden tek başına yener bu Durant ya. :oleyo2: Clippers gibi %150 ile oynamaları lazım. Onlar için %125 falan diyelim hadi.

Houston'ın tabanı bence çok yukarı degil. Utah ilk 2 maç sonunda adabde oldu seriye, biraz daha iyi hücum etseler seri kafa kafaya gelirdi 1 maç anca alır GSW karşı. Sakalın da performansı net playoff da düşüyor.
Sakalın performansı düştüğü sürece zaten pek rekabet olmaz seride. Ama bu sefer batırmaz diye düşünüyorum, herif çok geliştirdi kendini. Utah serisinde bi maç yoktu sadece.
Durant aynen böyle devam edecek, ondan şüphen olmasın. Bir sonraki sezonu bilmem ama şu noktada bozulmasına imkân yok. Biri omzuna, eline, bacağına ya da herhangi bir yerine yapmadığı sürece mekanik sistem gibi atmaya devam eder. Diğer yandan Harden' bak, ne yaptığı belli değil. :( Cidden tek başına yener bu Durant ya. :oleyo2: Clippers gibi %150 ile oynamaları lazım. Onlar için %125 falan diyelim hadi.
Durant'in de bazen leş gibi maçları oluyor unutmayalım :) Bilemiyorum ya ben Golden State'i favori görmekle beraber Houston'a ciddi bi şans veriyorum. Tabi inşallah öyle bi kaza olmaz :(

Ve asıl heyecan Doğu'da mahşerin dört atlısının eşleşmelerinde :cool: O takaslar gerçekleştiğinden ve bu takımlar son halini aldığından beridir bu anı bekliyordum :utan: Toronto Philly'i öper, Boston-Milwaukee yedinci maça gider ve gerçekten kim alır hiç bilmiyorum :D Toronto-Philly eşleşmesi de tam ölüm kalım savaşı; çünkü başarısız olan takım/proje yazın dağılacak. Milwaukee ve Boston daha derli toplu, oturaklı kadrolar kurdu ve böyle bir dertleri yok yazın büyük oranda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık