Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Sanırım sadece final serisine bakılıyor. Ayrıca ben Curry alır diye düşünüyordum ama Durant'in alması daha adil oldu. Bu adam sadece sayı da atmıyor; o ribauntlar, bloklar pek göze batmıyor olsa da çok değerli. Curry 3. maçta en azından vasat bir oyun oynayabilseydi alabilirdi ödülü.
Öyleyse çok da bişey denemez 3. maç da Curry sattı Durant tek başına aldı.

Ettiğimi düşünmüyorum. Beni hiçbir şey maç kazanmak için çabalamaktan geri tutamaz valla. Lebron'ın eksiği de o yırtıcılık zaten.
Sonra tarafsız değilsin deyince kızıyorsun. :( Sıradan bir insan 15 dakika orta tempoda koşsa tükenir, tıkanır. Bu 33 yaşındaki adam, sene boyunca dünyanın en iyi liginde çok yüksek tempo ile oynadı sürekli. Neredeyse her maçta +40-45 dakika süre aldı. Üçlük sokmaktan aciz, sürenin farkına varma kabiliyetinden yoksun oyuncularla finale kadar çıktı.

Finalin ilk maçında 51 sayı attı ve ilk maçın nasıl kaybedildiği ortada. İlk maçta az daha gözü çıkıyordu adamın. İkinci ve üçüncü maçta gözü kıpkırmızıydı hep. İlk maçtan sonra elini sakatlamış birde. Son üç maçta o şekilde oynamış. Karşısında ise kendisinin seviyesinde 3-4 oyuncunun olduğu bir takım var. Skor ise 3-0. Bir zahmet son maçta prime dönemindeki gibi oynayamasın. Oturduğun yerden ''ama beni hiçbir şey maç kazanmaktan geri tutamaz :( :( '' deyip adamı yırtıcı olmamakla eleştirmek oldukça komik bir davranış. Seversiniz sevmezsiniz ama hakkını verin az yahu.

Sonra tarafsız değilsin deyince kızıyorsun. :( Sıradan bir insan 15 dakika orta tempoda koşsa tükenir, tıkanır. Bu 33 yaşındaki adam, sene boyunca dünyanın en iyi liginde çok yüksek tempo ile oynadı sürekli. Neredeyse her maçta +40-45 dakika süre aldı. Üçlük sokmaktan aciz, sürenin farkına varma kabiliyetinden yoksun oyuncularla finale kadar çıktı.

Finalin ilk maçında 51 sayı attı ve ilk maçın nasıl kaybedildiği ortada. İlk maçta az daha gözü çıkıyordu adamın. İkinci ve üçüncü maçta gözü kıpkırmızıydı hep. İlk maçtan sonra elini sakatlamış birde. Son üç maçta o şekilde oynamış. Karşısında ise kendisinin seviyesinde 3-4 oyuncunun olduğu bir takım var. Skor ise 3-0. Bir zahmet son maçta prime dönemindeki gibi oynayamasın. Oturduğun yerden ''ama beni hiçbir şey maç kazanmaktan geri tutamaz :( :( '' deyip adamı yırtıcı olmamakla eleştirmek oldukça komik bir davranış. Seversiniz sevmezsiniz ama hakkını verin az yahu.
Sen de fanlıktan delirmişsin kusura bakma da :( Lebron'ın yırtıcılığının olmayışı bu final özelinde bir şey değil. Kimse adama kötü demiyor. Muazzam bir basketbolcu ve atlet. Vücuduna da çok iyi bakıyor ama yırtıcılığı yok işte nedir yani? Alla alla. :/

Aha yukarıda Kobe örneği verilmiş. Kobe'yi anlatmama gerek yok. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık