Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    10
Dün ki maçı izleyemedim uyuyakalmışım tekrar açıp bi izledim de efsane maç olmuş.

Bu arada Jr. sen ne mal adamsın ya :D

Bu Jr. Smith arkadaşım ne işe yarıyorsun ya? Belkide kazanabilecekleri nadir maç ayaklarına geldi. Yok istemem diyip altın tepsi ile sundu Gsw'ye...

Dün ateşli kafa ile yazmışım.Şimdi tekrar bakınca neye kızdığımı anladım.Normalde hakemler bir faul kararı vermiş ise bunu değiştiremiyorlardı.Bir hakem hücüm faul verdi,diğeri Lebron no-charge zone içinde dedi ve izlediler.Burada normalde Lebronun no-charge zone içinde olmadığının görülmesi ile hücüm faul kararının kesinleşmesi gerekirdi ama değişen kurala göre artık faul olup olmadığına da baka biliyorlarmış.Örnek veririm dediklerim de bunlar.Hatta çok iyi hatırlıyorum.Lebron içeri drive ederken yanılmıyorsam 13 play offlarıydı Paul geroge adamını takip ederken lebronla çarpışmış ve hücüm faul kararı çıkmıştı.Oysa Lebron sayıya giderken George karşısına çıkmıştı.Orada da izlemişler ve hücüm faulu vermişlerdi.Benim aklıma o anda bu geldiği için o şekil yazdım.Kural değişmiş haberim yoktu.Sözün özü verilen karar değiştirilemiyordu artık değişiyormuş.
Aynen geçen yıl gelmiş o kural hatta Lebron da kuralın o kısmından habersizmiş yani tahditli alana bakarken faul kararının da değiştirilebildiğinden.

Lue da maç sonu saçmalamış NBA tarihinde böyle bir şeyin örneği yok falan diye, kural yeni olduğundan olabilir mi :D Cleveland'a kesinlikle haksızlık yapıldı maçta ama maalesef bu hatalar çok sık oluyor NBA'de. Ben şu VAR türü şeylerin ya da bu örnekteki gibi ekrandan pozisyon tekrarı izleme türü şeylerin artacağına inanıyorum. Hatta artsın da insanlara güvenilmez yolu açın yapay zeka geliyor :D

Kural bu sene değişti o yüzden dediklerinizi doğru artık faul kararlarıı değişebiliyor.
Ayrıca dünkü maçta jr mallık yaptı ama maç içinde lebrona destek olmadılar her zamanki gibi. Maçı her türlü almaları gerekiyordu. Hak eden cavstı ama gsw aldı yapcak bi şey yok malesef.:(

Bence de. Zaten adamların KD'yi alma sebepleri Clevland'a final serisinde kaybettikten sonra (2015 galiba) onları bir üst noktaya falan değil miydi. GS bu sene takım olarak kötü. Koçları falan açıklama yapıyor bu kadar zafer kazandıktan sonra oyuncuları motive etmek çok zor diye. Özellikle bu sene.
2016 serisiydi 3-1 iken Green saçmaladı maç cezası filan yedi fakat asıl serinin döndüğü nokta CC'nin, Harrison barnes'ın adamından Curry'ye sürekli 2'li şıkıştırma getirdiler Curry'de boş kalan Harrison verdi oda ne boş şutları şoktu nede katkı verdi. CC seriyi Barnes sayesinde kazanınça onlarda yeni 3. numara almaya baktılar Durant dediki ben geleyim alın beni. Harrison Barnes kolsuzu takımdan gönderiyon yenide NBA en iyi 2. oyuncusu gelince anlıcağın üzere olay orda koptu kimse rakip olamadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık