Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    9
Beni heyecanlandıran pek oyuncu yok bu draftta.Önceki Draftta aynı şekilde.Genelde her draft senesinde bir tane aradan sıyrılan oyuncu olurdu.Bir tek Fultzdan umudum var.Eh bir de Lavar var ama o babadan kaybediyor.
Oyuncular benim de pek ilgimi çekmiyor. Yeni X, yeni Y diye şişiriyorlar önceden ama iyi seviyeye çıkan az oluyor. :D Ama takas dedikoduları olduğu için izlemesi zevkli oluyor.

S Sport linki de varmış: https://ajanspor6.tv/izle/s-sport

Wolves - Butler + 16. sıra
Bulls - Lavine + Dunn + 7. sıra

Wolves karlı çıktı bu takastan bence. Pek beklenen bir şey değildi ama güzel sürprizler oluyor. :D

Celtics de George için ciddi görüşmeler yapıyormuş Indiana ile.

Wolves - Butler + 16. sıra
Bulls - Lavine + Dunn + 7. sıra

Wolves karlı çıktı bu takastan bence. Pek beklenen bir şey değildi ama güzel sürprizler oluyor. :D

Celtics de George için ciddi görüşmeler yapıyormuş Indiana ile.
Karlı mı çıktı? Kazık atmak denebilir :D Üstüne para bile vermiş Bulls.

Haklısın böyle demek daha doğru olur. :D Lavine ve 7. sıra neyse de Dunn'ın değeri yok gibi bir şey. Bari 16. sırayı vermeseymiş Bulls. :D
Ben Jimmy Butler'ın daha büyük(şampiyonluk potasında olan) bi takıma gitmesini bekliyordum ama böylece Minnesota da o potaya girme şansına sahip oldu :) İnşallah Wiggins çok gölgede kalmaz bu çocuktan hep bi patlama bekledim, izlemekten zevk aldığım tarzı ve yetenekleri var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık