Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Zaku'nun hikayesi bence serideki en acıklı şeylerden biriydi. Ana karakterin herkesi kurtaramadığı zamanlarda göçüp gitti. Böyle şeyler gördükçe Naruto'nun ve Jiraiya'nın idealleri değerli oluyor, keşke hep bu atmosferde ilerleseydi seri, bu atmosferde gelişimini görseydik Naruto'nun.

Madara, Gai için ''seni en güçlü ilan ediyorum'' diyor. Bunu Taijutsu için mi kastediyor yoksa o ana kadar karşılaştığı tüm rakipler içinde en güçlü olduğunu düşündüğü için mi?

Madara, Gai için ''seni en güçlü ilan ediyorum'' diyor. Bunu Taijutsu için mi kastediyor yoksa o ana kadar karşılaştığı tüm rakipler içinde en güçlü olduğunu düşündüğü için mi?
Madara'nın söyledikleri zamanla çok değiştirildi, aslında Gai için dedikleri şunlar.

"Haşirama'dan bu yana beni heyecanlandırabilen ilk kişisin."
"Hayatım boyunca savaştığım tüm kişiler içinde, Taijutsu'da seni geçebilecek kimse yok."
"Beni neredeyse öldürüyordun seni çılgın ;) "

Madara'nın söyledikleri zamanla çok değiştirildi, aslında Gai için dedikleri şunlar.

"Hayatım boyunca savaştığım tüm kişiler içinde, Taijutsu'da seni geçebilecek kimse yok."
İşte burada taijutsudan sonra Ben Madara, seni en güçlü ilan ediyorum gibi bir söz var. Ondan bahsediyorum.
11:03

Beni öldürüyordun da demiyordu sanırım. Eski halimde olsaydım ölürdüm diye hatırlıyorum o sözü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 6)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık