Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Gai'nin işlendiği dönem manganın en dandik dönemleriydi, seri orijinal havasından çıkmıştı. Lee tam prime dönemlerinde işlendi. Naruto'nun Naruto olduğu dönemlerde.
Gai için Sasuke "hakket lan bu güçlü, kakashi ile dovustugune sasmamak gerek" gibisinfen bir şey diyor. Sonra Sasuke,Leeden dayak yiyor. Saygı duyulan adam.

Dai öyle değil .herkes köpek çekiyor adama. Tek derdi teknik öğrenelim oğluma miras kalsin. Dai gibi baba var mı şu alemde?

Gerçi Minatoya iyi baba diyen zihniyet buna karşı çıkar ama neyse.

Animesini izledigimden Lee vs Gaara yanına dahi yaklastirmacagim en iyi dovustur. Inanilmazdi. Leeyi de fav 2. adamım derim. Çok harcadılar ama bunu.

Gai için Sasuke "hakket lan bu güçlü, kakashi ile dovustugune sasmamak gerek" gibisinfen bir şey diyor. Sonra Sasuke,Leeden dayak yiyor. Saygı duyulan adam.

Dai öyle değil .herkes köpek çekiyor adama. Tek derdi teknik öğrenelim oğluma miras kalsin. Dai gibi baba var mı şu alemde?

Gerçi Minatoya iyi baba diyen zihniyet buna karşı çıkar ama neyse.

Animesini izledigimden Lee vs Gaara yanına dahi yaklastirmacagim en iyi dovustur. Inanilmazdi. Leeyi de fav 2. adamım derim. Çok harcadılar ama bunu.
Ben Dai-Gai-Lee ayırmam ki. Üçünü de çok severim. Hiruzen, Kimimaro, Gaara ve Kabuto, Asuma da onların arkasından gelir.

Deidaranin köyü alt üst etmesini engelleyemeyen bir vasıfsız

Orochimarunun darbesini anca olerek engelleyen, yanında oturan adamın Orochi olduğunu anlamayacak kadar vasıfsız birini savunman.

Tek işi asna fisna olan... neyse asuma iyidir :D
Kıllatma ile ilgili bakan filan yapsınlar seni bence.

Serinin çok başında olmuş bir şey, hakiden bahsediyorsun. O sıralar hakinin tasarlanıp tasarlanmadığı belli değil.
Sana iade bu lafım

Serinin çok başı. Hiruzen en güçlü hokage diye planlaniyor. God of Shinobi unvanı var.

Gel gör ki seri uzadıkça pek öyle olmadığı aslında Hashiramanin milyon tane Hiruzeni tek alabileceği, god of shinobi denen şeyin Horuzen manyagina layik olmadığı belli oluyor. Bunu diyorum sen Horuzen > Tobirama dedi o dedi bu dedi felan filan

Sana iade bu lafım

Serinin çok başı. Hiruzen en güçlü hokage diye planlaniyor. God of Shinobi unvanı var.

Gel gör ki seri uzadıkça pek öyle olmadığı aslında Hashiramanin milyon tane Hiruzeni tek alabileceği, god of shinobi denen şeyin Horuzen manyagina layik olmadığı belli oluyor. Bunu diyorum sen Horuzen > Tobirama dedi o dedi bu dedi felan filan
E karakter güçsüz ya da başarısız diye sevmeyecek miyiz? Belki kendimden bir şey buldum saydığım karakterlerde?

E karakter güçsüz ya da başarısız diye sevmeyecek miyiz? Belki kendimden bir şey buldum saydığım karakterlerde?
Lan burada God of Shinobi falan unvanı ile övüyonr adamı bana. Diğer ikisinin yanında ismi dahi anlimayacak kişiyi . O unvan ne amaçla olduğu belli. Onu kullanıp oversen saçma.

Istersen burnundaki beni sevmiş ol banane

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık