Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

@Dr. Hiluluk Naruto bir Uzumaki olarak annesi Kushina gibi çakra zincirlerini kullanabilir miydi la acaba? Kyuubisiz Naruto ne kadar güçlenebilirdi diye düşünüyordum da :D
İhtiyacı olmadı, kullanabilirdi ama sanırım.

Naruto Ashura'nın varisi, RS çakrası da var içerisinde, belki RS kadar güçlü olamazdı, ama Hashirama kadar güçlü olurdu en az. Sennin Mod Naruto epey güçlü ya, gelişse ve süre sınırını ortadan kalksaydı, ki Kyuubi gidince Fukasaku ve Shima da yanında olacağından sınırsız SM açabilirdi.

Final geleceği seviye Hagoromo yerine Hashirama olurdu, 20'lerine doğru da SM de ustalaşıp Jiraiya'yı bulurdu bence.

Naruto'dan şu an her şeyi çıkartsan(Orijinal seri tabii, spin offlarda mal ettiler karakterleri), sadece hızı, fiziksel gücü sennin modu, Kuchiyoseler ve Uzumaki çakrasıyla yine Pain, Itachi, 3. Raikage, Muu gibi karakterleri parçalardı sanırım.

Devrimci zamanları. :oleyo: Savaş arc Sasuke gıcıktı ya. Ama kendi suçu değil tabii, part 1, Hebi dönemleri iyi. Ondan sonra Itachi olaylarıyla fıttırıyor çocuk.
Beni en çok mutlu eden zamanları Sakuraya bam bam girdiği zamanlar :D Şu hali tasarımı çok iyiydi

Sazge-kun XD Çocuk 500 bin bilmem kaç kere o sahneyi görmüş. Az bile yapıyor. Ben ergen tavıralarını sevmiyordum o kadar. Sonra ne yapsa yeridir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık