Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174

Roronoa Zoro

Nami - Puck benzetmesi doğru. Hangi açıdan ? İkisi de bugün ölse yerine çok rahat ikame bulunur, aynı Puck - İsidro gibi. Puck'ın önemi konusunda ise bir şey demiyorum, ona bakarsan OP serisinde en önemli karakter Usopp olur. Onun yalanları sayesinde cüceler adasını gördük, devler adasını göreceğiz vs vs. :)
Hahaha, oraya yönlendiren Usopp değil yalnız. Puck bizzat fairy, yaklaşık 120931238123 kere de belki orada iyileştirirler senin hatunu demişliği var. Uğraşmaya devam et Mahir, ben buradayım ;))

Hahaha, oraya yönlendiren Usopp değil yalnız. Puck bizzat fairy, yaklaşık 120931238123 kere de belki orada iyileştirirler senin hatunu demişliği var. Uğraşmaya devam et Mahir, ben buradayım ;))
Usopp'un da 7364782 kere Elbaf demişliği var, oraya gidilecek mi, evet. :S

De neyse 300: İmparatorluğun Yükselişi filmini açtım şimdi, uğraşamam sizle. :/

Roronoa Zoro

Usopp'un da 7364782 kere Elbaf demişliği var, oraya gidilecek mi, evet. :S

De neyse 300: İmparatorluğun Yükselişi filmini açtım şimdi, uğraşamam sizle. :/
Niye beni görünce kaçıyorsun Mahir :( Haydin iyi seyirler. Geri kalanı için:

Nami'nin rotacılığı 10 diyelim. Başka bir rotacının 9.5 olsun. Ama bu kişi Zoro gücünde olsun. Seçme şansınız olsa tayfaya hangisini seçersiniz? Gerçekçi olalım hemen herkes Zoro gücündeki rotacıyı seçer zira adam Nami kadar iyi olmasa da geminin güvenle yol almasını sağlayabilir ama öte yandan savaş zamanı geldiğinde çok işe yarar Nami'nin aksine. Çok yönlü yani adam. Ha işte Sanji'nin olayı da bu. Adam hem iyi bir aşçı hem savaş gücü hem de yeri geldi mi zekasını konuşturan bir adam. Ama hala daha salt aşçılıktan ibaretmiş gibi Sanji olmasa 2 yumurta kırar yerler ehehe tarzı yorumlar var...

Roronoa Zoro

Nami'nin rotacılığı 10 diyelim. Başka bir rotacının 9.5 olsun. Ama bu kişi Zoro gücünde olsun. Seçme şansınız olsa tayfaya hangisini seçersiniz? Gerçekçi olalım hemen herkes Zoro gücündeki rotacıyı seçer zira adam Nami kadar iyi olmasa da geminin güvenle yol almasını sağlayabilir ama öte yandan savaş zamanı geldiğinde çok işe yarar Nami'nin aksine. Çok yönlü yani adam. Ha işte Sanji'nin olayı da bu. Adam hem iyi bir aşçı hem savaş gücü hem de yeri geldi mi zekasını konuşturan bir adam. Ama hala daha salt aşçılıktan ibaretmiş gibi Sanji olmasa 2 yumurta kırar yerler ehehe tarzı yorumlar var...
Sanji'nin gücüne çok ihtiyacı var tayfanın askldjaskdjajsdklasd. Jimbei gelse tek atar geçer la, 100'den fazla daha güçlü adam vardır NW'de. Biz Sanji'yi tekmelerinden, aşçılığından değil; All Blue sevdası ve karizmasından sevdik. Zoro varken Sanji balondur, net.

Sanji'nin gücüne çok ihtiyacı var tayfanın askldjaskdjajsdklasd. Jimbei gelse tek atar geçer la, 100'den fazla daha güçlü adam vardır NW'de. Biz Sanji'yi tekmelerinden, aşçılığından değil; All Blue sevdası ve karizmasından sevdik. Zoro varken Sanji balondur, net.
Şu konudaki en saçma yorum diye oylasak birinciliğe oynar.

Yok canım haklısın. Zoro tek başına alayına gider zaten. Jyabura ile Kaku'yu üst üste koyar yenerdi di mi :) Tövbe. Zoro-kami sama varken gittik Sanji'yi savaş gücü olarak saydık :( Jinbei tek mi atar S:FSA:fAS:FS: Ciddiye almayın ahaha Zaten düz mantık bakarsan Zoro'dan güçlü de bir sürü adam var NW'de ama Zoro savaş gücü mü tayfada evet, bitti.

@vaas

Birinciliği kesin la ne oynaması :D

Roronoa Zoro

Yok canım haklısın. Zoro tek başına alayına gider zaten. Jyabura ile Kaku'yu üst üste koyar yenerdi di mi :) Tövbe. Zoro-kami sama varken gittik Sanji'yi savaş gücü olarak saydık :( Jinbei tek mi atar S:FSA:fAS:FS: Ciddiye almayın ahaha Zaten düz mantık bakarsan Zoro'dan güçlü de bir sürü adam var NW'de ama Zoro savaş gücü mü tayfada evet, bitti.

@vaas

Birinciliği kesin la ne oynaması :D
Thriller Bark'da mangaka resmen Zoro'ya "ben varken sen buralarda oynayamazsın" dedirtti Sanji'ye. O yüzden bana "savaş gücü" saçmalığıyla gelmeyin. Zoro Kaku vssinden sonra gayet de diriydi, gider üstüne çakma kurt-adamı da koyardı. Net.

Bunu bir cast sistemi olarak düşünürsek.
Başroller:
Luffy
Zoro
Nami
Sanji
Chooper
diye gider.

E.oda o 3 lünün adını verirkende bunların ana kadro olduğunu söylemiş olabilir , çünkü Zoro ve Nami tayfaya ilk katılan isimlerdi sandalla açıldılar bunlar denize.Sonrasında diğlerleri katıldı birer birer.

Bana göre Sanji, niye çünkü Nami'nin olduğu sayfaları okumadan geçiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık