Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Müzik Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Çalma listesi projesine katılmak ister misin?

• Hayır, teşekkürler.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Tartışmalar başlamış. Saygısızlık diyenler, kapak diyenler... Haklılık payı vardır ama çok da problem edilmemesi lazım. Gün gelir ki olursa iadeiziyaret yapılabilir. Tabii maçla alakam olmadığı için ortadan ucundan konuşuyorum. Bence videoya bakarak "reklamın iyisi kötüsü olmaz" sözünü hatırlatıyorum. Hande Hanım'ın şarkısı Spotify ve Apply Music hanesine yine artı yazacaktır. Zaten şu sıra viral olan parçaları ile Sezen Aksu'dan sonra en çok dinlenen ikinci kadın sanatçı konumunda iken bu hamle de ona yarar.

Son düzenleme:
Aile hayatı örnek alınabilecek bir çift . :oops: Ayrıca tüm müzikleri de iyidir. :good:

Tanıdık gelmiştir. :)

Tartışmalar başlamış. Saygısızlık diyenler, kapak diyenler... Haklılık payı vardır ama çok da problem edilmemesi lazım. Gün gelir ki olursa iadeiziyaret yapılabilir. Tabii maçla alakam olmadığı için ortadan ucundan konuşuyorum. Bence videoya bakarak "reklamın iyisi kötüsü olmaz" sözünü hatırlatıyorum. Hande Hanım'ın şarkısı Spotify ve Apply Music hanesine yine artı yazacaktır. Zaten şu sıra viral olan parçaları ile Sezen Aksu'dan sonra en çok dinlenen ikinci kadın sanatçı konumunda iken bu hamle de ona yarar.

Yani buna yorum yapardım da... Genelleme yapma lütfen diyeceksiniz bana. Susmak kafi :gamyon:

Önümüzdeki aylarda Eminem yeni albümüyle piyasaya geri dönüyor.

Eminem’in 4 yıllık aradan sessizliğini bozacağı albümün adı The Death of Slim Shady (Coup de Grace). Eminem albüm yayınlanana kadar onun anlatısını, hikâyesini güçlendirmek için hamleler geliyor. Bunlardan ilki Slim Shady. Onu sıkı takip edenler bilir ki Slim Shady, Eminem’in ilk kez 1997 yılında EP'sinde bahsettiği ve 2000'lerin ortasına kadar kendisi kadar popüler hâlde, onun alter alter egosu olan ve rap müzik tarihinin en bilinen kimliklerinden biri. Slim Shady’nin ölüm ilanını, memleketi Detroit’te çıkan yerel bir gazetede yayınlatan Eminem, bu albümünde Slim Shady’nin başına gelenleri gerçek suçtan hareketle yazılmış bir dizi gibi göstererek çözümlemeyi ve Slim Shady’nin ölümünü aydınlatmayı planlıyor. Albümün kesin çıkış tarihi henüz belli değil ama yaz mevsimi içinde çıkacaktır.

2 gün sonra ilk single'ı geliyor GOAT'ın son albümünün, Blaine ile güzel bir pr yapmış, bir daha albüm çıkarmayacak olması üzücü de, insan yine de heyecanlanıyor.

2 gün sonra ilk single'ı geliyor GOAT'ın son albümünün, Blaine ile güzel bir pr yapmış, bir daha albüm çıkarmayacak olması üzücü de, insan yine de heyecanlanıyor.
Genelde bir daha albüm çıkarmayacağını söyleyenler bir daha albüm yapma kararı alıyor. Yapmazsa da üzücü olabilir ama bir yandan zirvede veya başarılı hâlde bırakmak da tercihidir. Zaten şu ana kadar yaptığı şarkılar, albümlerle yeni jenerasyonun popüler ve aktif zamandaki şarkıcılarına meydan okuyor.

Genelde bir daha albüm çıkarmayacağını söyleyenler bir daha albüm yapma kararı alıyor. Yapmazsa da üzücü olabilir ama bir yandan zirvede veya başarılı hâlde bırakmak da tercihidir. Zaten şu ana kadar yaptığı şarkılar, albümlerle yeni jenerasyonun popüler ve aktif zamandaki şarkıcılarına meydan okuyor.
Yaşlandı artık Eminem ve bence uzun zamandır kendi müziğinin zirvesinde biri, kariyer başlatıp, bitirebilen bir figür, kendi gözümde de gelmiş geçmiş en iyisi. Tanıtımında da çok güzel bir gönderme yapıyor David Blaine(tanımayanlar için performans sanatçısı ve illüzyonist) ile kendi kariyerimi yok edeceğim diyor, başka birinin buna yetecek gücü yok çünkü. Ben çıkacak albüm için çok heyecanlıyım, eminim yine farklı ve çok güzel bir işe imza atıp, uzun seneler kimsenin üzerine çıkamayacağı bir albüm yapacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık