Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normal sartlarda Kata reyiz alir, oyumu kataya attim.
Dövüş esnasinda Luffy o anda guclenirse,dovus esnasinda teknik gelistirirse alabilir ama geri kalan sartlarda Kata alir.

Tam beklediğim gibi arc Bossu Katakuri. Marconun olduğu ittifakın lideri olması için ona denk birisini indirmesi lazım. En güçlü 5. korsan olacak bizim çocuk yürüyedur aslanım.(Gerçi Mihawk var. 6 olsun oda olumlu.)

Odanın çizdiğinden anladığım Luffy şu anda EL deki Lucci dövüşündeki gibi düşünüyor. Eğer Kata oradan çıkarsa ne pahasına olursa olsun tayfanın geri kalanını da paketleyi Mom'a yem edecek. Luffy bunu idrak etmiş ve buna göre davranıyor. Gruptan ayrılması ve geri dönüş kapısını kırması falan bana bunu düşündürttü. Kata'nın canavar olduğunu da biliyor. Ne desem bilemedim. Luffy buradan Kata'yı paket yapıp çıkacak ama bunu nasıl becerecek merak ediyorum.
İkisi de birbirine çok yakın meyveler kullanıyorlar. Kata'nın k. haki aşmış gibi meyvesini de çok iyi kullanıyor. Üstüne savunması da çok iyi. Luffy de üstün olarak H. Haki var Oda buradan yürüyebilir. Gerçekten acayiğ merak ediyorum bu vs yi.

Oda iadei itibar yapacağı için Luffy kazanacak. Kaçarı yok gibi. Bunda da kaybederse adam çok eziklenmiş olcak bu arc.
İadei itabarı sağ kolla yapmasın. Sağ kolla iadei itabarmı olur. Smothie olsa anlarım. Ama eğer Luffy yardımsız teke tekte bu halde Katayı alırsa amirale yürütürüm ben. Hatta Sakaya bile şansı vardır.

Sonunu düşünen korsanlar kralı olamaz kardeşim. Alt tarafı vs. konusu kimin almasını istiyorsan kalbinden kim geçiyorsa ya da mantığın ne diyorsa onu söyleyeceksin. Kim ne derse desin salla.

Mochiyide yemesin bi zahmet. Katakuriyi mochiyi yiyerek yenerse seriyi bırakırım.
Korsanlar kralı olacak kişi Kensei'dir. Benim öyle bir amacım yok ben bu yolda gidenlerin maceralarını izliyorum keyifle: ))

Yaptığım yorumların bir temeli ve izahı olması gerekir. İki iş yapmaktansa başta hangi şartlarda yorum yapacağını bilip ona göre yapmak en iyisi. Kapakta yiyor derken Luffy Luffy'nin vs yapıp yeneceğine gönderme olabilir manasında dedim. Yoksa onuda aynı şekilde yemeye kalkarsa boğazına yapışır geberir : ))

Mangaya göre Luffy'nin şuan yenmemesi gerek diye düşünüyorum çünkü gücünün BM sebebiyle tükendiğini veya yeterince toparlanamadığını düşünüyorum ve zaten süre sıkıntısı olan G'ün bir de bu haliyle alamaması gerekir Luffy'nin ama aldığı gazla pasta hazırlanana kadar yenilmez diye düşünüyorum. Ancak normal şartlarda Luffy>Kata
sonuç olarak oyumu Luffy'e verdim : ))

İadei itabarı sağ kolla yapmasın. Sağ kolla iadei itabarmı olur. Smothie olsa anlarım. Ama eğer Luffy yardımsız teke tekte bu halde Katayı alırsa amirale yürütürüm ben. Hatta Sakaya bile şansı vardır.
Bu arc'ı bilmem de bir sonraki arc'ta sağ kol falan dinlemez alayını yapıştırır Luffy. Arada sadece bir arc olduğu için çok da imkansız gelmiyor bana. Bir de Kata'yı yenmekle amirali yenmek çok farklı şeyler. Sağ kol ile amiral kıyası yapmak yanlış olur.

Hocam %70 mevzu. Bu adam tek arcta Bluenonun altından Lucci seviyesine çıktı.Bu arcta 3. adam seviyesinden sğ kol seviyesine çıkabilir bence.
Wanoda amiral alır mevzuları döner zaten ciddi ciddi.

Manga gidişatını göz ardı edersek aynayı kıran Lufy gemileri yaktı demek oluyor.
Teke tekte lufy dinlene dinlene döver katakuriyi.
Ha bunu öyle kolesyum savaşcılarını döver gibi dövemez de dof ile olan savaşındaki kadar stresli geçeceğinden eminim.
Umarım araya ot çöp karışmaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık