Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy & Trafalgar D. Water Law vs. Sakazuki

Kazanan Hangi Taraf Olur?

• Kullanılan toplam oy
    117
Law yerine ne bileyim bi' Inu verilse, bi' Neko verilse Luffy(Kata kapışması sonrası Luffy dikkate alınmaktadır) lehine atardım lakin şu basiretsizi koydunuz işi bozdunuz :| Allah getire Marco ya da Kata konulsa üzerinden geçerler derdim ama işte.
Basiretsiz deme şimdi, başka insanlar için tutunacak bi dal bu adam :(

Luffy çok hızlı gelişiyor. Kata dövüşünden sonra ne seviyede olur belli değil. Ha Akainu'yu yenemez çünkü Akainu için bir de b.haki seviyesi lazım. Ama zorlar Akainu'yu tek başına bile.

Bu arada gerçekci olursak Luffy'nin herkese karşı şansı var.:D Savaş içerisinde bile güçlenebilen bir adam olduğu için.

Kata ile olan dövüşten sonra Dof+Law vs Luffy açılır. Öyle bir iki ataklığına değil. Bildiğin ikisi bir gelecek.:D

2 Sağ kol, 1 Amirali alabilir/alma şansı var. benim kafamdaki güç dengesinde, fakat gel gelelim, Luffy ile Law'dan 2 Sağ kol olmaz.
Akainu'nun çok fazla zorlanacağını ya da uzuv kaybedeceğini zannetmiyorum, tatlı sert bir zorlukla kazanır :d

Basiretsiz deme şimdi, başka insanlar için tutunacak bi dal bu adam :(
Bunların ucu hep Dof'a dokunuyor, Bu youmlar hep ondan :D

2 Sağ kol, 1 Amirali alabilir/alma şansı var. benim kafamdaki güç dengesinde, fakat gel gelelim, Luffy ile Law'dan 2 Sağ kol olmaz.
Akainu'nun çok fazla zorlanacağını ya da uzuv kaybedeceğini zannetmiyorum, tatlı sert bir zorlukla kazanır :d
Law dediğin adam 4. adamı yenebilecek güçte mi meçhul, ne sağ kolu? Olsa olsa Luffy'nin yancısı olur, verir sırtını yere D. dedelerine hatrına iki fatiha okur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık