Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Ace olayına katılabilirim. Zaten çok yerde de yazdım, Ace aptallık edip kendini öldürttü. Hatta Babalığın çabalarını boşa çıkardığı için de sinir oluyorum o yüzden. Ama diğerlerinin pek açıklaması yok bence. Özellikle Coby olayının.
Evet Coby olayında bende çok sert bir tavır beklerdim Shanks yerine Garp'ın gelip Akainu'nun kafasını ezmesini isterdim.

Garp, Mf de savaşmayarak Ace e yapabileceği en büyük iyiliği yapmıştır. Var gücüyle savaşsa Acei kıyma yaparlardı daha wb gemiden atlamadan...

Adamın içinde yaşadığı savaşı, torunun durumunu, Acein ölümünü düşününce boklu Cobyi kurtarması asıl saçmalık olurdu. O zaman bütün kariyerini denizcilik geçmişini torunu için değil boklu Coby için feda etmiş olacaktı.
Bir şeyi feda etmiş olmuyor. Akainu'yu durduracak sadece. Ne alakası var? Ayrıca torunu korsan olduğu için yardım etmiyor. Koby korsan mı? Öğrencisi.

Oda Wb ve Roger'ın dövüşünü bile zar zor bi kare çizdi. Roger vs Garp'ı çizeceğini sanmıyorum ama olsun gönlümüzde yaşatacağız sevgimizi bağrımıza basacağız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık