Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Şu karizma değil de kim karizma laz müteahhit roger mı ?
Garp evlenilecek adam değil, Roger'da değil.

Aslında Dragon'a bakınca aklıma Xebec geliyor. Belkide bizim esmer yakışıklı hiç evlenmedi. Garp, Xebec ölünce oğlunu evlat edinmiş olabilir. Hatta bunu gören Roger, Garp'a güvenip kendi oğlunuda ona emanet etmiş olabilir. Teach ise Xebec'in ikinci oğludur ve bu yüzden Dragon'un peşinde olabilir.

Lan ne senaryo yazdım. : D

Garp evlenilecek adam değil, Roger'da değil.

Aslında Dragon'a bakınca aklıma Xebec geliyor. Belkide bizim esmer yakışıklı hiç evlenmedi. Garp, Xebec ölünce oğlunu evlat edinmiş olabilir. Hatta bunu gören Roger, Garp'a güvenip kendi oğlunuda ona emanet etmiş olabilir. Teach ise Xebec'in ikinci oğludur ve bu yüzden Dragon'un peşinde olabilir.

Lan ne senaryo yazdım. : D
Çok mu fazla hindistan dizisi izledin ?:D

Oğlu denilen adamdan yakışıklıdır. Fakat oğlu bu kadar at hırsızına benziyorken bu garp ya bir atı kaçırmıştır ya da babalar farklıdır. Bu kadar alakasız bir tip olamaz yani.

İm'in, Garp'ı öldürerek sahneye çıkacağını düşünüyorum. Ölürken son bir şov yapar, yaşayan bir efsane sonuçta. Ölümü de hem Dragon hem Luffy'i gazlayacak bir şey. Seri sonunda öleceğini düşündüğümden en mantıklısı bu gibi geliyor. Son boss içinde etkili bir giriş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık