Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Bahsettiğin kişi kim, iki yılda ne hallolacak? Hiçbir şey anlamadım.
bir partinin 65 yıl iktidarda olmaması kimin suçu? Şu an parti başındakinin mi? İstanbul ve Ankaranın alınması onlarca yıldır süren başarısızlığa bir nefes yolu açtı. Çünkü parti başındaki teklif götürdü bunlara; gelin temsil edin belediye başkanı olarak. 2 seneyede başa geçecek bu parti. Bunu anlatmak istedim. Bu arada kasetle giden kişi görüşme yapıp tüm ülkeyi peşkeş çekmiş araştırmak istersen baykal erdoğan görüşmesi yazabilirsin özel bir evde. Bunu anlatmak istedim.

bir partinin 65 yıl iktidarda olmaması kimin suçu? Şu an parti başındakinin mi? İstanbul ve Ankaranın alınması onlarca yıldır süren başarısızlığa bir nefes yolu açtı. Çünkü parti başındaki teklif götürdü bunlara; gelin temsil edin belediye başkanı olarak. 2 seneyede başa geçecek bu parti. Bunu anlatmak istedim. Bu arada kasetle giden kişi görüşme yapıp tüm ülkeyi peşkeş çekmiş araştırmak istersen baykal erdoğan görüşmesi yazabilirsin özel bir evde. Bunu anlatmak istedim.
Buraya nasıl geldik yav? Her türlü siyasi görüşten bağımsız olarak geyik yapmıştım sadece.

Elinde doğru düzgün güçlü eleman yok. ? Amiraller falan kitle imha silahı gibi takılıyorlar.

Diğer elemanları görmedik, ya kendisi çok güçlü ya da başka kozları var, silahlar vs.

Elinde doğru düzgün güçlü eleman yok. ? Amiraller falan kitle imha silahı gibi takılıyorlar.

Diğer elemanları görmedik, ya kendisi çok güçlü ya da başka kozları var, silahlar vs.
Halkı gücü ayağına yatıyor sanırsam. Kendi de farkında güçlü elemanı olmadığının. Kaçıyor o yüzden hep çatışmalardan. Tüm gücüyle fırsat bekleyip tekte indirmeyi deneyecek sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık