Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Sabo Kuma İvankov gibi adamlar ilk 3 komutan ligi adam diyebiliriz aşağı yukarı. Sabo 1.komutan için bile gayet güçlü bir adam bana göre. Kuma ve İvankov'da yc3'ten aşağı değildir, bu adamlara yc4 demek elim gitmiyor oraya.

Diğerleride cp0 üyeleri kadar güçlüdür işte. O Karasu Lindberg Belo Betty ve Morley bunların çok güçlü olduğunu düşünmüyorum, Oven-Daifuku kadardır seviyeleri.
Katılıyorum. Yeterince sağlam bu kadro ama..
Koskoca devrimcilerin kılıç ustası yoksa Allah da o devrimin cezasını versin :D

Bunun hesabını veremezsin Doragon!
Var Hem de Mihafk en güçlüsü... Savaş ertelemesinden anlamalıydın.

Katılıyorum. Yeterince sağlam bu kadro ama..
Totalde bir yonkou oluşumu kadar güçlü olmuyorlar ama Dragon bu açığı kapatacak kadar güçlü çıkarsa yani Dragon > Yonkou olarak resmedilirse o zaman çok sağlam oluyorlar, öbür türlü Dragon sadece Yonkou seviyesi bir adamsa devrimciler için daha sağlam adamlar görmek gerekli. Sabo-Kuma-İvankov gibi adamlar kurtarmıyor yani bence.

Tabi yinede tehditler hükümete güçlüler totalde bu kadroyla bile.

Var Hem de Mihafk en güçlüsü... Savaş ertelemesinden anlamalıydın.
İşin şakası bir yana Sabo'nun sağ kol olmak için yeterli bir seviyede olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca kılıç ustalarının 2. adam olarak nam saldığı bir seride bir kılıç ustasının değil Sabo'nun sağ kol olma durumu devrim ordusuna yakışmayan bir şey.

Kyoshiro reyisi bekliyorum, gözlerim kapalı...

Totalde bir yonkou oluşumu kadar güçlü olmuyorlar ama Dragon bu açığı kapatacak kadar güçlü çıkarsa yani Dragon > Yonkou olarak resmedilirse o zaman çok sağlam oluyorlar, öbür türlü Dragon sadece Yonkou seviyesi bir adamsa devrimciler için daha sağlam adamlar görmek gerekli. Sabo-Kuma-İvankov gibi adamlar kurtarmıyor yani bence.

Tabi yinede tehditler hükümete güçlüler totalde bu kadroyla bile.
Evet ama Bana sanki devrimciler direkt hedefleri denizciler değil gibi geliyor hükümette değil direkt Kutsalların kendileri evet belirli bir güce sahip olmaları lazım ama bu güçte yeterli gibi Dragom imparator gücünde olsa bile iş görür

Batı kertenkelesi olarak çıkarsa karşımıza, serideki ejderlere olan inancım artar. Gözümü kanatan Asya solucanından bıktım.

Son düzenleme:
İşin şakası bir yana Sabo'nun sağ kol olmak için yeterli bir seviyede olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca kılıç ustalarının 2. adam olarak nam saldığı bir seride bir kılıç ustasının değil Sabo'nun sağ kol olma durumu devrim ordusuna yakışmayan bir şey.

Kyoshiro reyisi bekliyorum, gözlerim kapalı...
Sabo serideki en potansiyelli üç gençten birisi.. Sadece haki ile sağ kol olması göstermelik değil. Geleceği som seviye ile Devrimciler adına kilit rol oynayacaktır.

Keşke dönme Morley yerine çok konuşmayan sakin ve sert duruşlu bir kılıç ustası olsaydı 4 komutan arasında hem Devrimcilere bir ağırlık katar hemde Teknoloji(Lindberg), Halkı yanına alma(Bello Betty), Gizlilik(Karasu) yanına Yeterli güçte eklenirdi

Daha önce yazılmıştı sanki ama Luffy'ye insanları etrafında toplama açısından benziyor. Okama var, liseli eteği giyen dev var, mink var, veba kostümlü adam var :D

Sabo serideki en potansiyelli üç gençten birisi.. Sadece haki ile sağ kol olması göstermelik değil. Geleceği som seviye ile Devrimciler adına kilit rol oynayacaktır.

Keşke dönme Morley yerine çok konuşmayan sakin ve sert duruşlu bir kılıç ustası olsaydı 4 komutan arasında hem Devrimcilere bir ağırlık katar hemde Teknoloji(Lindberg), Halkı yanına alma(Bello Betty), Gizlilik(Karasu) yanına Yeterli güçte eklenirdi
Sabo'yu sevmem. Her şeyiyle çakma bir karakter. Meyvesi Ace'in, kullandığı teknikler de muhtemel Dragon'un esintisi. Böyle potansiyel olmaz olsun. Maksimumu amiral edecek biri. Amiral yonkou arası edecek bir kılıç ustası beklerdim ben şahsen.

seninle ortak yönümü buldum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık