Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Dünya hükumetin yıksa korsanlara karşı ne yapılacağı belli değil. Yönetime girip onu devirmeye kalksa daha mantıklıydı.
Tenryūbito olmadığı sürece bu da olası değil aslında. Hükümete girse bile fazla yükselemez denizcilerde ise filo amirali olabilir diyelim belki ama bu sefer de topyekün savaş mı başlatacak?

Denizci olarak Garp bile amiral olmak istememiş emir altına girmek istemediği için Dragon olsa ne değişir ki?

Bu adamın işlenmesi için tek umudum, manga satışlarının düşmesiydi.

Oda ticari kaygılar yüzünden bu tarz karakterleri ön plana çıkarır diye düşünüyordum. Ama umudum kalmadı artık. Adamın nasıl bir kitlesi varsa düşmüyor satışları. Yapacak bir şey yok artık, elveda Dragon reis... Elveda...

Oda bu karakteri unuttu herhal. Hani en azından shanks ile mihawkın arada yüzlerini görüyorduk. Luffy'nin yaptıklarından dolayı Hükümet kahrından yıkılacak ama bu hala gereksiz komutanları ile plan yapıyor sanırım. Ne planmıș arkadaș oğlunun çeyreği kadar olamadın dorogon.

Luffy'den güçsüzdür, ve bu saatten sonra Luffy'den güçsüz çıkacak bir karakter pek hype yaratmıyor bende.

Tenryūbito olmadığı sürece bu da olası değil aslında. Hükümete girse bile fazla yükselemez denizcilerde ise filo amirali olabilir diyelim belki ama bu sefer de topyekün savaş mı başlatacak?

Denizci olarak Garp bile amiral olmak istememiş emir altına girmek istemediği için Dragon olsa ne değişir ki?
Fuji, garp akainu kutsal ejderleri sevmiyor. Kılıc timi gibi bir oluşum kurardi kendine darbeyi yapardı. Dünyada da bunun benzeri çok vaka var aslında. Ihtiyarları yendilermi tamam. Cp ekipleri güç olarak çöp. Ayrıca denizciler içinde bu işe tarafsız kalanda olurdu. Kutsalların ne pislikler yaptıklarını hepsi biliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık