Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Monet Gerçekleri

Ben moneti tayfaya yakıştırmış ve gelmesini istemiştim. Teori ve yazı çok hoşuma gitti. Ellerine sağlık. Monet ölmemişse de iyi olur.

Güzel teori. Özellikle Astroloji-Astronomi kısmı ve mitoloji ile yakaladığın bağlantılar çok ilgimi çekti. Eğer tayfaya alınan kişilerle ilgili sıra devam ederse alınması uygun olan tek kişi Monet gibi, en azından benim için. Sadece ölümü hala kafamı karıştırıyor. Cidden keyifle okudum, olmasa bile bu teoriyi okuduktan sonra olmasını isterim. Emeğine sağlık. :respect:

Oda özenerek çizdiği her karaktere gerçekten çok önem veriyor. Monet de onlardan biri. Yani Monet'i ölsün diye çizmediği o kadar belli ki.
Tayfaya uzun bir süre kadın karakter beklemeyin. Carrot geldi işte.
:bilmem::confused::confused:

Ben moneti tayfaya yakıştırmış ve gelmesini istemiştim. Teori ve yazı çok hoşuma gitti. Ellerine sağlık. Monet ölmemişse de iyi olur.
Çok teşekkürler.

Güzel teori. Özellikle Astroloji-Astronomi kısmı ve mitoloji ile yakaladığın bağlantılar çok ilgimi çekti. Eğer tayfaya alınan kişilerle ilgili sıra devam ederse alınması uygun olan tek kişi Monet gibi, en azından benim için. Sadece ölümü hala kafamı karıştırıyor. Cidden keyifle okudum, olmasa bile bu teoriyi okuduktan sonra olmasını isterim. Emeğine sağlık. :respect:
Teşekkürler, incelemesi benim içinde zevkliydi.

:bilmem::confused::confused:

Çok teşekkürler.

Teşekkürler, incelemesi benim içinde zevkliydi.
Şunu demek istedim aslında; Monet'in hikâyeye geri döneceğine inanıyorum ama Hasır Şapkalar'a katılacağını hiç sanmıyorum. Baby 5 ile Monet arasında fark var. Monet bomba patlamadan önce bile Doflamingo'ya bağlılığını gösteriyordu. Luffy'nin Doflamingo'yu yendiğini duyunca, kalkıp intikam almak için bile geri dönebilir.

Hadi bunların hiçbiri olmadı ve Monet'le tayfa arasında dostluk oluştu. Zannetmiyorum ana kadroya dahil olacağını. Olsa olsa filodaki isimlerden biri olur. Sunny Go'da kalmaz yani.

Tayfaya gelmeyecekse Oda ölü birinin ardından neden bu kadar uğraşmış, bu kadar ip ucu bırakmış diye soruyor insan. Ace, Hiluluk, Bellemere gibi karakter hakkında şu argümanların yarısının yarısı yok.

Valla yorum yok, dilim tutuldu yazin harika olmus. Yasiyormu olumu gorecez ilerde :)
Eline sağlık on numara olmuş.
Çok teşekkürler.

Tayfaya gelmeyecekse Oda ölü birinin ardından neden bu kadar uğraşmış, bu kadar ip ucu bırakmış diye soruyor insan. Ace, Hiluluk, Bellemere gibi karakter hakkında şu argümanların yarısının yarısı yok.
Ölüyse sorun yok, yaşıyorsa sorun yok. Bu onunla aramda ki bir erkeklik mücadelesi. İşte gerçek macera budur.

Şu konuyu hortlatayım. Monet'in hayatta olduğunu düşünenlerdenim ve eğer ki kendisi hayattaysa arc paralellikleri konusuna göre Wano'da çıkmasını bekliyorum. Ayrıca yeni tayfa üyesi şablonu konusuna göre de eğer ki tayfaya katılım olacaksa Jinbei sonrası sıra kadın üyeye geçiyor. Bu arc ya Carrot tayfaya katılacak(ki ben Vivi gibi gemide vakit geçirip bir şekilde tayfaya katılmayacak olduğunu düşünüyorum/umut ediyorum) ya Monet katılacak ya da mangaka bize Wano'da yeni bir karakter tanıtımı yapacak. Monet harici birinin katılması tabi ki olasıdır ama yeni tayfa üyesi şablonunu doğru kabul edersek( 3 denizde 4'er tane Hasır Şapka E-K-E-E sıralamalı) tayfaya yeni katılacak kişilerin sadece Yonkouya Karşı sagasına sıkışması bana garip geliyor. Yani bekledin bekledin de bir anda yeni karakterleri mi eklemeyi düşündün gibi yani. O yüzden önceden tanıdığımız yani Yeni Dünya büyük sagasının ilk kısmı olan Balıkadam Adası ile Zou'yu kapsayan kısımda tanıdığımız 2 tane karakter(Jinbei ve Monet) ve Yonkouya Karşı sagasında tanıyacağımız 2 yeni karakterin tayfaya katılması bana daha mantıklı geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık