Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Küsürat ekledim salladığımız belli olmasın ;)

Abem BM tüm gücüyle kılıcını sallasa zaten üzerinde duracakları bir gemi kalmayacak :S Sahnenin çizim amacı belli. BM gemiye inecek, bir şok, çaresizlik, gemiden atmak ve bir süreliğine de olsa yol alıp uzaklaşmak için gereken şey Jinbei'nin denize uçması. Deniz suyuyla BM ıslatması, sonra güverteye inip büyük kütledeki suyla beraber BM'u uçurması. Ardından sürpriz bir iki numara ve kendi gücüyle Yonkou'ya zarar verme girişimi ki kadın soluk almadan devam ediyor bunları kovalamaya :D Ayh neyse size iyi tartışmalar. Mihawk konusunda BM tartışıyoruz, çok yersiz bence.
Sen var ya sen :D

İhtimal vermezdi ama gerekli şartlar oluşturulmuş mu? Oluşturulmuş BM'ye handikap verilmiş mi? Verilmiş sen buna itiraz edebilir misin peki BM'nin güçlerine bir bakıyoruz Zeus aa ne garip Nami Zeus'u kontrol ediyor aa bir bakıyoruz pasta krizi ne garip kendinde değil Big Mom bir bakıyoruz Brook Ruh Kralı olduğundan Prometheus'a zarar verebiliyor. :D Şu handikapları Amiral'e veya Mihawk'a ver net oğlu net diyorum Mihawk'ı indirir şu 4'lü.
BM'nin açlık krizinde bile olması önemli değil.Kontrolsüz güç işte.Karşısında Shanks,Kaido varken kontrolsüz güç olsa BM için tehlikeli olur.Ama karşısındaki isimler zaten kendisine oranla fazla çöp.

Ayrıca ben diyorum ki ''Kaido gibi bir yonko tam güç kullanmadan bile Luffy'i tekleyebiliyor.BM açlık krizinde olsa bile Luffy'den çok daha güçsüz isimleri kolayca yenebilir'' mantığıyla bakılabilir.Sen bu bakış açısına mantıksız der miydin ?

Amiral ve Mihawk'la ilgili dediğine bir şey demiyorum.İlk mesajı atma amacımda zaten güç tartışması değildi.Sadece yonkoların komutan karşısında çizilmesini hayal edemeyenlere hayal ettirmekti.:/

BM'nin açlık krizinde bile olması önemli değil.Kontrolsüz güç işte.Karşısında Shanks,Kaido varken kontrolsüz güç olsa BM için tehlikeli olur.Ama karşısındaki isimler zaten kendisine oranla fazla çöp.

Ayrıca ben diyorum ki ''Kaido gibi bir yonko tam güç kullanmadan bile Luffy'i tekleyebiliyor.BM açlık krizinde olsa bile Luffy'den çok daha güçsüz isimleri kolayca yenebilir'' mantığıyla bakılabilir.Sen bu bakış açısına mantıksız der miydin ?

Amiral ve Mihawk'la ilgili dediğine bir şey demiyorum.İlk mesajı atma amacımda zaten güç tartışması değildi.Sadece yonkoların komutan karşısında çizilmesini hayal edemeyenlere hayal ettirmekti.:/
O zaman şöyle diyelim noktayı koyalım handikapsız bir yonkou karşısın da sağ kol sol kol komutan seviyesi olman fark etmiyor tekleyip geçiyor oldu mu?

Küsürat ekledim salladığımız belli olmasın ;)

Abem BM tüm gücüyle kılıcını sallasa zaten üzerinde duracakları bir gemi kalmayacak :S Sahnenin çizim amacı belli. BM gemiye inecek, bir şok, çaresizlik, gemiden atmak ve bir süreliğine de olsa yol alıp uzaklaşmak için gereken şey Jinbei'nin denize uçması. Deniz suyuyla BM ıslatması, sonra güverteye inip büyük kütledeki suyla beraber BM'u uçurması. Ardından sürpriz bir iki numara ve kendi gücüyle Yonkou'ya zarar verme girişimi ki kadın soluk almadan devam ediyor bunları kovalamaya :D Ayh neyse size iyi tartışmalar. Mihawk konusunda BM tartışıyoruz, çok yersiz bence.
Şu yazdıklarınla savunmaya geçerken yazının ana mesajı ne biliyormusun bilmem farkettin mi hepsi senaryo bunların senaryo yüzünden bunlar oldu gibisinden anlatıyorsun bana.Eh madem bu durumu böyle bir anlatım biçimiyle anlatıyorsun da Mihawk vs Vista olayı neden senaryo olmuyor da mutlak güç kıstası oluyor ?:hmm: Biliyorsun orada senaryonun Allah'ı var.Luffy Ace amacına doğru ilerleyecek Mihawk musallat oluyor bu engelin ortadan kalkması lazım.Mangaka da bu oyalama yöntemiyle kaldırıyor olay bundan ibaret.

Birde sadece sana sormuyorum.Marco neden Vista'ya seslendi de kendi işini kendi halletmedi.Wb ona söyledi izin verme diye bir başkasına değil.Önceden Kuzan'dan kurtardı.Adam uçabiliyor da niye kendisi gitmedi uçarak Mihawk'ı durdurmaya.Yoksa bir kılıç ustasını en rahat bir başka kılıç ustası mı durdurur diye düşündü. :) Hadi buna cevap bekliyorum.

Oda bende kalsın be yumrukçuğum :D
O zaman bende güç kıyasıyla ilgili son bi mesaj atayım.:D

Kaido'nun Luffy gibi sağ kol seviyesinde birini teklediğini düşünürsek Mihawk'a sağ kol deyip Shanks'ın aynısını Mihawk'a yapmasını hiç beklemeyin.Oda'nın bu zamana kadar bize gösterdiği Shanks-Mihawk ilişkisine tamamen aykırı bir durum.:/

Şu yazdıklarınla savunmaya geçerken yazının ana mesajı ne biliyormusun bilmem farkettin mi hepsi senaryo bunların senaryo yüzünden bunlar oldu gibisinden anlatıyorsun bana.Eh madem bu durumu böyle bir anlatım biçimiyle anlatıyorsun da Mihawk vs Vista olayı neden senaryo olmuyor da mutlak güç kıstası oluyor ?:hmm: Biliyorsun orada senaryonun Allah'ı var.Luffy Ace amacına doğru ilerleyecek Mihawk musallat oluyor bu engelin ortadan kalkması lazım.Mangaka da bu oyalama yöntemiyle kaldırıyor olay bundan ibaret.

Birde sadece sana sormuyorum.Marco neden Vista'ya seslendi de kendi işini kendi halletmedi.Wb ona söyledi izin verme diye bir başkasına değil.Önceden Kuzan'dan kurtardı.Adam uçabiliyor da niye kendisi gitmedi uçarak Mihawk'ı durdurmaya.Yoksa bir kılıç ustasını en rahat bir başka kılıç ustası mı durdurur diye düşündü. :) Hadi buna cevap bekliyorum.
Peki Mihawk vs Vista olayına güç kıstası olarak baktığımı neden sallıyorsun sevgili MW. Seviyelerinin belli olmadığı bu vsde Neden Mihawk üstün ve gücünü kullanmayan taraf oluyor? Ben Vista Mihawk'a üstünlük kurmuş dedim mi mesela hiç? Yonkoular sağ kolları tekleyip geçiyormuş dendi az önce konuda, Mihawk bir Yonkou ise sağ kol bile etmeyen Vista'yı tekleyip geçmeme nedeni nedir? Gücünü sonraya saklama senaryosu mu sevgili MW :S Bak ben adımlarımı sağlam atmak isterim, inanılmaz bir güç gösterisi yapsaydı Mihawk harbiden farklı seviyede falan derdim ama şu anlık beklentim o yönde değil. Benim görüşüm bu lan bunda anlaşılmayacak olan şey ne :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık