Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ilerde bu mihawk’ı çok pis dövecek.

Ah sanji ellerini kullansa önüne geleni dağıtacak da Oda napsın çar çok güçlü olur diye sanji’yi bir şekilde kısıtlaması lazımdı. Türlü türlü handikapla savaşıyor her dövüşünde garibim.
Evet resmen 2 yıllık zaman atlamasından sonra nerfli hero kendisi... :( hatta komple bozuk çar...

Sanji ilerde bu mihawk’ı çok pis dövecek.

Ah sanji ellerini kullansa önüne geleni dağıtacak da Oda napsın çar çok güçlü olur diye sanji’yi bir şekilde kısıtlaması lazımdı. Türlü türlü handikapla savaşıyor her dövüşünde garibim.
Yanlış değil valla. Çok iyi kullanabilir aşçı olduğu için ve ön gösterimini aldık da. Belki suit ellerin kullanmasına müsaade eder.

Balon karakter teriminin vücut bulmuş hali. Yanlış anlaşılmasın güçsüz demiyorum aşırı şişirildiği için böyle diyorum. Bu kadar şişirilmiş başka bir karakter daha bulamazsınız. Ne diyelim umarım haklı çıkarsınız da 750 sayfa yorum boşa gitmemiş olur. Ha eğer olurda sandığınız gibi biri çıkmazsa işte o zaman vereceğiniz tepkileri sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Ayrıca Odayı biraz tanısanız sadecee Zoro için çizmediğini düşünebilirsiniz hangi karakterin backstorysini görmedik? Mihawkın da göreceğimizi düşünüyorum, bu kadar iyi bir karakteri yan karakter olarak düşünmeniz üzdü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık