Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Chinjao'nun ifadelerine hiç deginmiyorsun?
Chinjao'nun ifadeleri herkesi yenmek üzerine doğru. Ama Chinjao'nun sözleri pek de dikkate alınacak gibi gelmiyor bana.
Roger'ın da Beyazsakal'a net üstünlük kurduğunu görmediğimiz için, hatta son dövüşlerinin eşit olduğunu gördüğünüz için Chinjao'nun sözleri biraz da kendi inandığı Korsan Kral konseptini söylediğini düşünüyorum, aynı Rayleigh'nin Luffy'e olan sözleri gibi. 500 bölüm önce fetihin çok farklı bir anlam ihtiva ettiğini düşünüyorduk, hatta Rayleigh de onu ima etmişti. Gerek Luffy'nin ben kimseyi fethetmek istemiyorum demesi gerek Roger'ın Korsan Kral olma biçimi Chinjao'nun dediği ile uyuşmuyor.

Son düzenleme:
Mihawkı yendikten sonra aşağı yukarı İmparator oluyor, Hükümet dövüşünden sonra zaten net İmparator ligi. Öyle de bitirir seriyi. Kk sağ kolu seviyesinde de Şanci bitirir
Seride ki tavan güç seviyesi baya artıyor o zaman. Yani seri sonu için:

Luffy > BB>WB=Roger>Zoro>Mihawk diyebilir miyiz?

Bu arada BB yerine başka bir Boss da olabilir. Tahmini yazdım.

Mihawk şu an Shanks ile eşit güçte ve yonkou seviyesidir ya da Shanks meyve yemiştir ve Mihawk'tan daha güçlü hale gelmiştir. Mihawk ise meyvesiz Kaido/Shanks seviyesindedir. Onun dışında ki Shanks tekme atıyor kılıç ustası sayılmaz tarzı söylemlerin gerçekçi olmadığını düşünüyorum.

Mihawk çok net seviyesiz biri ama Shanks'tan güçlü olduğu da bariz. Mihawk'ı, bitirmeye Fuji gitse güzel olurdu. Shichi sistemi kaldırılsın demeyi biliyor ama icraat yok. Kaido en güçlü olarak kalmalıydı, çok basit hasar aldı. Herkesin algısını bozdu Wano.

Rayleigh de onu ima etmişti. Gerek Luffy'nin ben kimseyi fethetmek istemiyorum demesi gerek Roger'ın Korsan Kral olma biçimi Chinjao'nun dediği ile uyuşmuyor.
Aslında Rayleigh tuzak soru sormuş da olabilir. Yani pek çpk kişi bunı fetih olarak düşünürken Luffy'nin yaklaşımı ne o da mı yanlış yerden yaklaşıyor gibisinden.

Aslında Rayleigh tuzak soru sormuş da olabilir. Yani pek çpk kişi bunı fetih olarak düşünürken Luffy'nin yaklaşımı ne o da mı yanlış yerden yaklaşıyor gibisinden.
Onu dedim ben de yukarıda.
Rayleigh de Luffy'nin ne cevap vereceğini görmek istemiştir belki. Bir sürü korsan var, Grand Line'i fethetmen lazım demiş. Luffy'nin efsane cevabını hatırlatmaya gerek duymuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık