Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk Slash vs 1080 Pound

Burayla ne demek istediğini anlayamadım tam olarak :

- ''Zoro çoktan Mihawk'ı geçip onunla düello yapacak........''

Zoro'nun Mihawı'ı geçmiş olabileceğini mi ima ettin yoksa ilerisi için mi konuştun ? Çoktan geçmekten kastın nedir yani ?
Evet,orası biraz karışık olmuş.:D Çoktan geçmekten kastım; Zoro'nun Yonkou seviyesine ulaştıktan sonra amiral seviyesindeki Mihawk'la dövüşmesiydi.Fakat bu durum çok düşük bir ihtimal gibi duruyor.Büyük olasılıkla Mihawk seviyesine ulaştıktan sonra Luffy için dişini biraz daha sıkıp daha da güçlenerek gerçek bir Rayleigh olacaktır.

Not:Gece gece uykulu bir şekilde yazdım ama gene kötü yazmış olabilirim kusura bakma.:(

Tamam önemli değil dostum. Senin dediğin olacak iş değil. Çünkü her taraftan mantık hatası :)

Şimdi... Zoro yonkou seviyesine kimi yenerek gelecek, bu birincisi.

İkincisi, serinin en başından beri dünyanın en iyi kılıç ustası olarak geçen adamı sallamayarak yonkou seviyesine ulaşması da Oda'nın bizi yıllarca yediği anlamına gelecek.

Üçüncüsü ise, Zoro yonkou seviyesine geldikten sonra Mihawk'la kapışması demek Mihawk'ın yonkou üstü bir adam olduğu anlamına gelebilir ki Zoro o saatten sonra gitsin dünyayı ortadan 2'ye bölsün.. Bu da mantıksız.

Dördüncü ve son olarak da Zoro yonkou seviyesine gelmişse Mihawk'la neden kapışsın ?

En iyisi mi sen yat kardeşim :)
Tek bir şey söyleyeyim.Shiryuu'nun Mihawk'tan güçlü olduğunu ve Zoro'nun Shiryuu'yu indirdiğini düşün bir. Ek olarak Zoro'nun Yonkou seviyesi olması benim kendi kanaatimdi.Belki de hiç olamaz.

Yine Zoroyu Yonkou yapmışız hemen. :D Nereye olacak bu salak en fazla Ray baba o da h. haki açarsa, açması şuan ona çok uzak ama belki bi umut işte lakin belirtiler ve Sanji hiç iyi görünmüyor. Ya zaten bn bu mantığı anlamam;
Luffy Yonkou üstü bir güç olsun, Zoro Yonkou, Sanji amiral üstü ee sonra nerde güç dengeleri? Devrimciler filan boşuna yıllarını vermiş bi kaç yıl sonra salalım bunları çayıra ortada hiç bir şey kalmaz.
Şu tablo; Roger, Shanks ve Akainu aynı takımdalar :ehe:
Sonuna kadar Zoro fanıyımdır ama gerçekler var işte maalesef :/

Yine Zoroyu Yonkou yapmışız hemen. :D Nereye olacak bu salak en fazla Ray baba o da h. haki açarsa, açması şuan ona çok uzak ama belki bi umut işte lakin belirtiler ve Sanji hiç iyi görünmüyor. Ya zaten bn bu mantığı anlamam;
Luffy Yonkou üstü bir güç olsun, Zoro Yonkou, Sanji amiral üstü ee sonra nerde güç dengeleri? Devrimciler filan boşuna yıllarını vermiş bi kaç yıl sonra salalım bunları çayıra ortada hiç bir şey kalmaz.
Düşündüklerime tercüman olmuşsun.

Zoro bir Ray baba olacaksa bırak da o seviyede olsun.:ehe:

O dediğini düşüneli baya oluyor :) Shiryuu 2 yıl önceki haliyle Mihawk'ın yanından geçemez. İki yıl sonra olmasını beklediğim şey şu : Shiryuu elmas meyvesini yer, üstüne haki kullanısı olarak da Mihawk'ı yenebilir. Olayı bu olur Shiryuu'nun. Ama yıllardır gücünün sınırlarını merak ettiğimiz Mihawk'ın gücünü görmeden de, Shiryuu en iyi ünvanını Mihawk'tan aldı haberi gelirse kulaklarımıza Oda çok ayıp eder. İnsanlar aynı soruları sormaya devam ederler hala... ? Mihawk neydi, nasıl bir güce sahipti ki Shiliew onu yendi ? Belki amirale kaybedecek bir adam Mihawk nerden bilicem ki ben kardeşim ? Bir yandan mantıklı bir yandan mantıksız ama nerden bakarsan bak altı çok boş kalıyor bu teorinin.
Elmas meyvesi teorisi büyük ihtimalle gerçek olacak.Bu saatten sonra Zoro'nun gidip de Mihawk'a kılıç çekeceğini pek sanmıyorum.

Üçü aynı takımda derken Luffy Sanji Zoro gibi aynı tayfada olduğunu hayal edelim dedim zaten Zoro Yonkou olursa ahanda böyle olacak bizim bebeler, güç bakımından. Buda görüldüğü abowwwww olur, denizciler şimdiden kaçacak yer arasınlar:rolleyes:
Olsun Ray ama adam hem öküz gibi kulıç ustası hemide aynı derecede hakî kullanıcı peki Zoro? Tamam öküz gibi Kılıç ustası olacak ama hakî seviyesi imkansız şuan Zoro için ha belki Kılıç ustalığı ile hakîyi kapatır diyecem ama çok zor daha yanı başındaki Picayı fark edemedi. Zoro'nun sınırını belirleyecek adam Shiliew bence iki yıl önce az çok Magellandı şimdi yeni dünya tecrübesi ve üper meyvesi ile amiral oldu bence hatta şuan amiral dengi değil amiraldir veya daha fazlası ama Ray eder mi ilerde anlarız.

Mihawk daha güçlü slash atar Zoro'dan ama marinefod'da attıgı slash 1080p kadar güçlü değildi oyumu 1080p'ye veriyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık