Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk, Kuş Kafesi'ni Kesebilir miydi?

Kuş Kafesi vs Mihawk

• Kafes kazanır.

Kullanılan: 56 34.6%
  • Mihawk kazanır.

Kullanılan: 94 58.0%
  • Kafesin biri, bir kuş aramaya çıktı.

Kullanılan: 12 7.4%

• Kullanılan toplam oy
    162
Doffy Mihawkı parçalar o ayrı da kafes olayı bir değişik.

Mesela Zori 9 dağ 8 bilmem neyde kesemeyeceģim şey yok deyip de ittirin diye bağırıyorsa bunu Zorinin ezikliğine mi bağlayalım yoksa Kafese mi.Uzaydan yüksek hızla gelen meteor bile parçalanıyor.

Alabilir niye almasın Mihavkı? birisi Amiral diğeri Sichi değilki,

Ben Dofun savaşını gördüm haki seviyesini gördük meyvede ustalığını gördük ve nekadar dayanıklı olduğunuda,
İki en güçlü novayı paket yaptı Mihavkı alamaz diyebileceğim biir neden yok ortada.

Ayrıca gerekirse Amirali karşısına alacak kadar güveniyor kendine muhtemel İshonun gücünün farkında yenilsede zorluk çıkaracak düzeyde olduğunu düşünmese söylmez.

Gökyüzünden düşen taş mı şiddetli olur yoksa 5 metreden düşen taş mı? Gayet basit bir mantık kurdum. :artiz: Zaten söylediğim gibi olmasaydı o geminin atomlarına ayrılması gerekirdi.
Elbette gökyüzünden düşen taş ancak belli bir mesafe sonrası taşın şiddeti artmıyor.

Fizik kuvveti dediğimiz şey; yani taş 500 metreden de düşse 1500 metreden de düşse aynı hasarı verir.

Mihawk'ın saldırı gücü çok yüksek. İşlenince net görülecek , adamın sadece kokotou yoruyu sallaması bile devasa bir buz dağını kesebiliyorken teknik ile saldırınca bence elması bile keser bu adam.

Kafes kesilmez değil , zaten Zoro bile felsefemde var deyip durdurmaya koşarken, bu konuda en iyi olan Mihawk ne yapar eder keser o kafesi.

Mihawk'ın meyvesi: Göz Göz Kuş Meyvesi/Şahin Göz. Zoan değil Paramecia

Meyvenin özelliklerinden biri şahinin gözlerinin keskinliğini kılıcına aktarıyor. Kara kılıcın gücü ve şahin gözün etkisiyle kafesi parçalar :p

Başka bir meyvenin özelliği ve kullanıcısının hakisi üstün gelmediği sürece kesilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Law kocaman adam olunca yerini değiştirir belkim.

Mihawk kafesi kesemez Dof'u keser.

Mihawk akıllı bir adam. Kafes ile uğraşıp duracağına gidip Doflamingo'yu kesip durumu kökten halletmeye çalışır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık