Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Sis olsaydı sis meyvesi demezler miydi ? Duman dediklerine göre ateşten (veya türevlerinden) çıkan duman olması lazım bence.
Logia türleri doğada kendiliğinden olan şeylerdir. Duman ise doğada tek başına bulunmaz. Smoker'ın meyvesi için bulut meyvesi derler ki, dumandan daha mantıklıdır.

Bulut daha uygun gerçekten de öyleyse. Zira kumo hem bulut hem örümcek anlamına geliyor. Karışmasın diye moku yapmışlar herhalde.
Muhtemelen. Puro içtiğinden duman yakıştırması yapılmış. Smoker'ın meyvesinin resmi İngilizce isimlerinden biri de Plume Plume Fruit, yani Bulut Bulut Meyvesi'dir.

Bulut meyvesiyse daha efektif saldırılar yapması gerekirdi bence gene. Nami yıldırım çarptırıyor bulut olan adamın bunu rahatlıkla yapması lazım bence. Sözün özü ben hakkını veremediğini düşünüyorum benim fikrim bu yönde :)

Bulut meyvesiyse daha efektif saldırılar yapması gerekirdi bence gene. Nami yıldırım çarptırıyor bulut olan adamın bunu rahatlıkla yapması lazım bence. Sözün özü ben hakkını veremediğini düşünüyorum benim fikrim bu yönde :)
Nami hava topları ile bulutu yağmura elverişli hale getiriyor. Keşke her şey dediğin kadar kolay yapılsa. Bu meyveden en fazla göreceğimiz Law dövüşünde olandır, daha da bir şey çıkmaz. Sorun Smoker'da değil bana göre, meyvede.

Nami hava topları ile bulutu yağmura elverişli hale getiriyor. Keşke her şey dediğin kadar kolay yapılsa. Bu meyveden en fazla göreceğimiz Law dövüşünde olandır, daha da bir şey çıkmaz. Sorun Smoker'da değil bana göre, meyvede.
Eğer çeşidi belirtilmiş olsa katılırdım ancak bütün bulutların özelliğini göstermesini beklerdim. Oda da galiba aynı düşünceyle ekstra saldırı eklemedi. Bu durumda hakkını vermiş oluyor.

Logialarda en iyisi benim gözümde Aokijidir. Meyvesi hiç müsait olmamasına rağmen (logia formu katı) logia savunması dediğimiz şeyi başarıyla yapabilen tek kişi. Kizaru desen direk dağılıp kaçıyor, Akainu ise yiyor saldırıyı (nasıl oluyorsa azcık ahlayıp devam etti o işi hala çözebilmiş değilim)
Logialar sıvı, soyut vs oldukları için bunları delmesi, kesip bicmesi kolay. Brook, Kizaru'yu delebiliyor. Haki olsa Brook, koca amirali delmis olacak. Aynı Brook kokali Vergo'ya saplasa kılıç geri seker. Bu yüzden o cozemedigimiz olay olmak zorunda. Ki Logialar bu konuda zayıf kalmasınlar.

Tekrar yazayım aklıma gelenleri.
En iyi kullananlar; Aokiji, Doflamingo ve kesinlikle Law.
Kullanamayanlar; Moria, Akainu, Pica, Baby 5.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık