Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marshall D Teach vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    218
At fava bekle :a: Şu ana kadar ki tek yanılgım Bmyi Amiral altı görmemdi.Fiziksel olarak bu kadar üstün beklemiyordum.
Bak bende böyle düşünüyorum.Senden biraz(baya) farklı ama idare et.:/

Mf WB-Kaido-Shanks
BM-Teach
Amiraller

İlla karakterler arasında güç hiyerarşisi kurmaya gerek yok bence.Amirallerin hepsinin birbiri karşısında şansı vardır.Mesela bu yüzden şu şundan üstündür demiyorum.Ha tabii son zamanlar da Aka'nın filo amirali olması dolayısıyla amiral seviyesinden BM-Teach seviyesine çıkmış olma ihtimalini yüksek görüyorum ama tamamen görene kadar emin olamıyorum.

Katakuri diyor ki Bigmom için gelecek misin Luffy evet deyince epey uzak bir geleceği görüyorsun diye belirtiyor. Bigmom Kata’ı küçümsüyor felan . Yonkou ile arasında kulvar farkı bayağı var gibi duruyor.

Teach 2 yılda ikinci meyve ile yonkou oluyor . Ki öncesinde basit biri olmaması gerekiyor bunun İçin .

Kata Teach’in hedefini sorup daha dövüş başlamadan kendini yere atar.

Bak bende böyle düşünüyorum.Senden biraz(baya) farklı ama idare et.:/

Mf WB-Kaido-Shanks
BM-Teach
Amiraller

İlla karakterler arasında güç hiyerarşisi kurmaya gerek yok bence.Amirallerin hepsinin birbiri karşısında şansı vardır.Mesela bu yüzden şu şundan üstündür demiyorum.Ha tabii son zamanlar da Aka'nın filo amirali olması dolayısıyla amiral seviyesinden BM-Teach seviyesine çıkmış olma ihtimalini yüksek görüyorum ama tamamen görene kadar emin olamıyorum.
Bütün yonkoular ve Amiraller Teachi yer.

Yonko olmuş adam sonuçta.Ve aradan 2y gibi bir zaman geçmiş.Sırf yonko ünvanı yoktur.O ünvanın altını dolduruyordur.İllaki en güçsüz gördüğüm yonko olan BM'nin seviyesine giriş yapmıştır.
Yonkou demek 4 en büyük organizasyon demek.4 en güçlü korsan demek.Teach 4. en gùçlü korsan olabilir ama bu demek değil ki Amiral alacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık