Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Bunu bir çok sefer yazdım da gene yazayım. Garp varken o unvan az ötede oynasın Shanks da yaşlı ve hasta Wb'yi yenerdi. MF'de olsa Wb'den daha iyi performans göstereceğini düşündüğüm Kaido ve BM ise Wb'yi yenemezlerdi onlar böyle bir adamı indirecek, dövüşün sonunda ayakta kalacak iradeyi gösteremez o gt bunlarda yoktur.

Bunu bir çok sefer yazdım da gene yazayım. Garp varken o unvan az ötede oynasın Shanks da yaşlı ve hasta Wb'yi yenerdi. MF'de olsa Wb'den daha iyi performans göstereceğini düşündüğüm Kaido ve BM ise Wb'yi yenemezlerdi onlar böyle bir adamı indirecek, dövüşün sonunda ayakta kalacak iradeyi gösteremez o gt bunlarda yoktur.
Güc olarak pekoms etmeyen koramiraller bile bu adam'a zarar verdi. Anlık kalp krizinde zaten kaidou oden'e yapıştırdığı gibi yapıştırır.

Güc olarak pekoms etmeyen koramiraller bile bu adam'a zarar verdi. Anlık kalp krizinde zaten kaidou oden'e yapıştırdığı gibi yapıştırır.
Böğrüne kılıç saplanmamış ve tek bir rakibe odaklanacak olan Wb daha iyi dövüşür. Hastalığı yüzünden darbe alsa da kendisi Oden olmadığı için sabaha kadar yiyeceği balyoza dayanır dövüşün sonuna kadar ayakta kalacak azmi ve iradeyi gösterir. Kaido veya BM'nin bu adamı yenebileceğini düşünmüyorum

Garp'a sorsan bu dediğini ben gidip az ötede oynayayım derdi :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık