Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Wb en güçlü adamdı.Wbnin ölümü ile sadece en güçlü ünvanı gitmedi.Adamlık da gitti.Bir Wb bir Dük Hyou.Manga aleminin adam gibi adamları.Şöhrete,paraya ve pula restini çekmiş adam gibi adamlar.Spot ışıklarının altında durmaktansa evlatlarıyla kuytu köşede oturmayı seçen adamlar.Delikanlılar !!

Bunlar gidince ortalık çoluk çocuğa kaldı.

Beyaz dede zamanında en güçlüyse onu bilemem de savaştaki halini gördük adamı parça pinçik ettiler yani bu kadar güçlü adam nasıl böyle kolay saldırıları alır ve hasar alır,eğer o kadar güçlüyse.
Ve sadece şunu soruyorum en güçlüdür diyenlere bu adam bu kadar güçlüydüde(savaştaki versiyon) neden 1 (yazıyla 1) tane düşman korsan,denizci vs öldüremedi bakın burası önemli :) 1 tane adam yav,1 tane adamı bile kendiyle götüremiyosa en güçlü olması imkansız.
Dof bile kafes tekniğiyle bütün şehri ve içindekileri (kimler yoktu ki amiral bile çıkmadı içinden) götürecek güce sahipti yahu.
Sonra bu adamda kral haki yokmuydu neden luffy kadar bile en azından adamı bayıltmadı da gelen geçen ne varsa yedi çöp çöp adamlardan benim içim acıdı resmen.

Almanların toplum tarafından uydurulmuş bir kelimesi var jeijn(yayn) diye.
Hem evet hem hayır anlamına geliyor.
Bende mf deki wb için onu diyorum.

Kaido'yu sadece g4 Luffy'e karşı gördük ve gördüğümüzde de tanıtım buff'u ile Luffy'e tek attı. Şurada arc boss'u olan yoknou Beyazbıyık olsa Kaido'ya vurduğu kadarının çeyreğini vuramadan paket olurdu Luffy. Beyazbıyık reis bu alemin büyüğüdür ve en güçlü yonkou'dur net bir şekilde.

Ayrıca gördüğümüz iki yonkou için de hasar işlemezlik özelliğinin yanında ikisinin de Beyazbıyık'a göre dokunulurluğu daha yüksek. Hatta Big Mom'un saldırıları savuşturulup karşılanabilir gibi görünüyor şimdiye kadar.
Kaidou o darbeleri bilerek yedi, Kaido'ya vurduğunun çeyreğini vurması falan bir şey ifade etmiyor.

Luffy yine tek yerdi orası kesin de, yaşlı Beyazsakal o saldırıları bilerek yese Kaidou kadar hasarsız atlatır mıydı? Pek sanmıyorum.

Kaido Luffy'e tek attı, Wb de Akayı sinirlenince, yolladı yerin dibine.

Belki uzun süreli savaşta hasar yiyecek, kalbi teklicek ama ölümüe savaşta, o yaşlı Wb bile sinirlenirse, kendiyle birlikte götürme şansı var.
Belkisi melkisi yok valla. Adam önünden kılıç yedi. Daha ötesi olamaz. Bu kadar bitik bir gözlem hakiyle Shanks ve Kaido gibi hızlı karakterlerin Wb'ye zarar vermesi çok çok daha basit. Ek olarak Squardo'nun verdiği yaraya da benzemez onlar. İnletir.

Belkisi melkisi yok valla. Adam önünden kılıç yedi. Daha ötesi olamaz. Bu kadar bitik bir gözlem hakiyle Shanks ve Kaido gibi hızlı karakterlerin Wb'ye zarar vermesi çok çok daha basit. Ek olarak Squardo'nun verdiği yaraya da benzemez onlar. İnletir.
İnletirde ne bileyim, koskaca Wb, kum torbası olmaz gibime geliyor ne kadar handikabı olursa olsun.

Zorlar ya rakibini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık