Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Marineford Savaşın'daki Akainu - Beyazbıyık Karşılaşması

Bence gayet güzel yazmıssın zaten insanlar anca Old Wb'nin durumu kabullenip Prime olsa diye kendilerini avutmaya başlamışlar :gamyon: öyle bu yaziya ters adam gibi bir argüman göremedim daha
Prime Wb'yi bende Akainu'dan üste koyuyorum zaten ama Wb yaşlı haliyle amiral tekliyordu tarzı yorumlar için açmıştım konuyu.

Akainu Paşam nasıl yenildiyse delikten kafasında bir tutam kanla çıkıyor. Hala korsan avlama peşinde. Kendi adamları bile yenilmedi mi bu adam diye söyleniyor. :D

Arkadaşlar wb eski gücünde değildi ama anlık olarak dünyanın en güçlü adamı olduğu zamanlar oldu. Mesela Ace öldüğünde Akainuya geçirdiği saldırı serinin zirve saldirisidir. Kaidonun öyle bir saldırısı yok

Eşitler demedimki Yaşlı Wb vs Akainu konu zaten herkesin biliyor Wb'nin yaşlı ve hasta olduğunu Meyve detayı gözümden kaçmış sadece kasıtlı eklemediğim bir şey değildi.

Çaylaklar mevuzusundan sürekli bahsetmemin sebebi Wbyi küçümsemek değildi 'Akainu'nu Wb'den korkuyordu yarıkta saklandı' tarzı yorumlar için belirtmiştim Akainu'nun asıl amacı WB değilde Ace ve Luffy olduğunu.

Abi 'müdahale bile edemiyor' diye bir şey aklımın ucundan geçmedi yazarken başta yazmışım tüm marineforda bakacağımı zaten Wb-Akainu sahneleri ve Akainu'nun çaylakları peşlediği sahneleri koydum

Arkadan saldırmasıyla sorunum yok daha önceki tartışmalarımda da belirtmiştim Akainu nasıl Squardo'yu kullanıp Wb'ye hasar verdiyse Wb'de arkadan saldırabilir arkadan diye belirtmemin sebebi Akainu'nun ilk hasarı habersiz yediğini belirtmek içindi.

Kafasının yarısı tabirini bizzar mangada Sengoku söylüyordu ondan öyle yazdım hesaplamadım hiç ne kadarını aldığını 1/3 falan yazarım ama istersen.

Serideki en güçlü yumruk demedim, yumruklardan dedim ada yıkabilecek kaç tane yumruk gördük seride?

Yüzde yüz objektif olmam zaten ama wb haterı falan da değilim Wb'yi seviyorum kasıtlı olarak senin yazdığın gibi manipülasyon falan yapmaya çalışmadım konuda.
Bana Kızılit'in gözlemhaki sahibi olmadığını ispatla ben de o saldırıyı habersiz aldığını kabul edeyim birader.
Amiral savunacaz derken adamlara yaptığınız yakıştırmalar yüzünden biz bu herifleri savunmak zorunda kalıyoruz.

Bana Kızılit'in gözlemhaki sahibi olmadığını ispatla ben de o saldırıyı habersiz aldığını kabul edeyim birader.
Amiral savunacaz derken adamlara yaptığınız yakıştırmalar yüzünden biz bu herifleri savunmak zorunda kalıyoruz.
Luffy geleceği görüyor. Ona rağmen sürpriz saldırı yiyebiliyor. Akainu son anda farkediyor zaten o da geç oluyor.

Zirve Wb ve ya dinç Wb ortalığın içinden geçer diye bir durum yok. Aokiji ve ya Kizaru olaya atardı hayatının dayağını yerdi Wb.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık