Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Amerika Birleşik Devletleri dünyada her zaman 1 numaradır(yazıyla "bir") o yüzden Superman gibi bir seriyi geçmesine olanak dahi yok.

Amerika Birleşik Devletleri dünyada her zaman 1 numaradır(yazıyla "bir") o yüzden Superman gibi bir seriyi geçmesine olanak dahi yok.
ABD'deki çizgiroman satışları ile Japonya'daki manga satışlarını kıyaslıyorsan dediğin yanlış. Mesela 2015'te Kuzey Amerika'daki toplam çizgiroman satış miktarını yine aynı yılda Japonya'daki ilk 20 deki manganın satış miktarı rahat geçiyor. İkisinin kağıt kalitesi basım şekli vs. tartışmam ama iş sayılara geldimi öyle değil.

cuno

balıkadam arc hakkında herkes şikayetçi ama çizimlerdeki detaylar bence çok hoştu. su altı maceraları ve tayfanın kendi arasındaki dövüşleri eğlenceli bi bölüm yaptı onu en çokta sanjinin abazanlıktan az daha ölüyor oluşu tam komediydi. güzel bi liste olmuş eline sağlık.

Superman de Action Comicste aylık doğru düzgün satmıyor artık. Batman, Harley Queen tokatlıyor ilk 10 da. Top 10 i 6, 7 gibi bitiriyor Superman bazen ilk ona da giremiyor.

http://www.comichron.com/monthlycomicssales.html

Kontrol ettim son 4 ayda ilk ona hiç girmemiş. Yanlış yönlendirmete istemiyorum 2017 Marvel Dc için event olarak kalabalık geçti liste ağır domine oluyor event zamanları. Ama Superman çizgi romanları ilk 20 ye popo zoruyla illa giren bir seridir diyelim. Harley in New 52 dan sonra büyük ivme kazanması ayrı ilginç. Filmlerden yıllar önce listeyi altüst etmeye başlamış.

Superman de Action Comicste aylık doğru düzgün satmıyor artık. Batman, Harley Queen tokatlıyor ilk 10 da. Top 10 i 6, 7 gibi bitiriyor Superman bazen ilk ona da giremiyor.

http://www.comichron.com/monthlycomicssales.html

Kontrol ettim son 4 ayda ilk ona hiç girmemiş. Yanlış yönlendirmete istemiyorum 2017 Marvel Dc için event olarak kalabalık geçti liste ağır domine oluyor event zamanları. Ama Superman çizgi romanları ilk 20 ye popo zoruyla illa giren bir seridir diyelim. Harley in New 52 dan sonra büyük ivme kazanması ayrı ilginç. Filmlerden yıllar önce listeyi altüst etmeye başlamış.
Çizgi romanlar aylık mı çıkıyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık