Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Emek verip paylaşım yapanlara teşekkürlerle birlikte bu rakamlar güncel diye tahmin ediyorum(440m+) gerçekten inanılmaz. Ben de One piece bitimini görürsek set halinde 1 den sonuncuya kadar almayı düşünüyorum. Bu hali ile bu kadar satan manga acaba biraz daha fazla aksiyon görsek ne kadar satardı? Mesela bir amiral vs Katakuri... Asla olmayacak şeyler ama insan merak etmiyor değil.
Güncel değil, toplam 490 milyonu aştı. Bir iki ay önce Batman'i (484m) geçip Süperman'den (600m) sonra en çok satan ikinci çizgi roman olmuştu.

Evet, sadece cilt satışları. Dergiyi hesaplamak mümkün değil zaten, yirmi tane seri oluyor bir sayıda.

Bozuk değil, aksine insanların gözü asıl şimdi açıldı. xD
Mümkün olmasa da bir ağırlıklı ortalama hesaplanabilir.
24 senedir derginin satış sayısını 20 seri olduğu için 20 ye bölse o sayıda eklenebilir.
Minimumu bile onu tüm zamanların 1. yapar ki dergiyi alanlar OP için alıyordur

Bu hali ile bu kadar satan manga acaba biraz daha fazla aksiyon görsek ne kadar satardı? Mesela bir amiral vs Katakuri... Asla olmayacak şeyler ama insan merak etmiyor değil.
Seri daha çok kişiye hitap ederdi. Daha çok satardı. Ama bence seri bittikten sonra dövüşleri ve olayları verdiği mangalar çıkaracak gibi geliyor. O kadar çok para dönüyor ki Oda'yı ölene kadar rahat bırakmazlar. :d Aylık bile çıkarsa biseyler çıkarır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık