Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga/Çizgi Roman/Grafik Roman/Light Novel Haberleri

Güncel olarak çıkan serileri aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz. Benim konuyu güncel tutmama/salma olasılığıma karşın aklınızda olsun.

Son zamanlarda çıkan, çıkacak olan veya tekrar baskı yapmış manga, çizgi roman, grafik roman ve light novel'ı paylaşacağım. Eğer herhangi bir sıkıntı olmazsa güncel olarak paylaşmayı düşünüyorum. Baştan söylemem gerekirse bu konuda herhangi bi kârım yok. Böyle bir rehberi zamanında yapan arayıp bulamamıştım. Şimdi kendim yapmak istedim.

Kitap haberlerini şubat ayındakilerden itibaren paylaşacağım.
Takip ettiğim hesapları yazıcam. Eklemek istediğiniz yayınevi olursa söylemeyi unutmayın.

Yapı kredi - İnstagram
Dex - İnstagram
Akılçelen - İnstagram
Marmara Çizgi - İnstagram
Kurukafa - İnstagram
Çizgi düşler - İnstagram
Gerekli Şeyler - İnstagram
Arka Bahçe - İnstagram - Facebook
JBC - İnstagram
İthaki - İnstagram
Bang Çizgi - İnstagram
Komik Şeyler - İnstagram
Presstij - İnstagram
İş Bankası - İnstagram
Genç Timaş - İnstagram
Yabancı - İnstagram
Desen - İnstagram
Satori - İnstagram

1-7 Şubat

Yapı Kredi

Grafik roman Moby Dick çıktı.

Gerekli Şeyler

Ev Erkeğinin Yolu 4 ve Noragami 16 matbaaya gitti.
İblis Keser 5 son okumada.

Marmara Çizgi

Amazing Spider-Man #129 çıktı.
Gizli Savaşlar 1-2, Spider-Man Zalim Altılı, Spider-Man Venom'un Doğuşu 1-2, Spider-Man George Ve Gwen Stacy'nin Ölümü, Amazing Spider-Man - Kraven'in Son Avı tekrar basıldı.

Kurukafa

Seraph of the End 2-4-5 tekrar basıldı.

Akılçelen

Limit 1, Death Note 13 tekrar basıldı.

Son düzenleme:
Desen'i ekleyebilirsin. Açıkçası pek manga basmıyorlar ama Yalınayak Gen, Tılsım gibi seriler onların yayınevinden çıkma.

Ben de bir gün türkçe manga basan küçük bir yayınevi açmak istiyorum açıkçası ama sevdiğim mangalar genelde daha avant-gard tarz olduğundan dolayı satılır mı şüpheliyim skdjkfj

Desen'i ekleyebilirsin. Açıkçası pek manga basmıyorlar ama Yalınayak Gen, Tılsım gibi seriler onların yayınevinden çıkma.

Ben de bir gün türkçe manga basan küçük bir yayınevi açmak istiyorum açıkçası ama sevdiğim mangalar genelde daha avant-gard tarz olduğundan dolayı satılır mı şüpheliyim skdjkfj
Ah eklemeyi unuttum satori yayınlarının da ellerinde güzel seriler var.

çeviri kalitelerini bilmiyorum, okumadım açıkçası.
Öneri için teşekkürler :sapkali:Umarım bir gün hayalini gerçekleştirirsin.

8 Şubat

JBC

10 Şubatta zam yapacağını duyurdu.

-Kafam gitti yanlış kitabı paylaştım yorumu silemiyorum zam haberi kalsın :(-

9 Şubat

Arka Bahçe

Ms. Marvel 4 Son Günler çıktı. Varyant kapağıda mevcut.
İthaki

Scott Pilgrim 1: Scott Pilgrim’in Değerli ve Basit Hayatı ön satışa çıktı. Belalı Varyant İlknokta sitesine özel 250 adet basıldı.
Bang Çizgi

Paradise Kiss, Miss Kobayashi's Dragon Maid, New Normal, Ura Kyoto mangalarının basılacağını duyurdu.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık