Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mahsun J (2024-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 31 93.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 2 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    33
Bahar'ın kocası mevzusunu uzun göstermeleri saçma olmuş. Aldattığını kıza kısa gösterse yeterdi. Bu Bahar mevzuyu öğrenip intikam için yanlışlıkla Mahsun'u kiralayacak galiba. Mahsun'un bölümün başlarında dediği gibi doğru düzgün bir müşteri denk gelecek sonunda ama ne yapacak belli olmaz. Sigara teması başlarda çok boğdu ama sonlara doğru güldürdü.

6.bölüm çok açmadı. Yapmaya çalıştığı şeyi anladım kötü de olmamış ama Sultan Enişte'nin debut bölümü çok daha hoştu bence. Aşırı şiddet ve karanlık tonlar içinde yapılan mizah çalışması beni açmadı pek. Önceki bölüm de korkunçtu mesela.(Kolay korkarım, özellikle deliden.)

Ben hala prime Röportaj Adam kalitesini(tarzını) özlüyorum sanırım. Ama bu diziden de gayet memnunum. Bence iyi gidiyor dizi.

Youtube'da Kalpazanlar videosundaki yanlış para basma muhabbetini burada da işlemişler bu arada gözümden kaçmadı.

6.bölüm çok açmadı. Yapmaya çalıştığı şeyi anladım kötü de olmamış ama Sultan Enişte'nin debut bölümü çok daha hoştu bence. Aşırı şiddet ve karanlık tonlar içinde yapılan mizah çalışması beni açmadı pek. Önceki bölüm de korkunçtu mesela.(Kolay korkarım, özellikle deliden.)

Ben hala prime Röportaj Adam kalitesini(tarzını) özlüyorum sanırım. Ama bu diziden de gayet memnunum. Bence iyi gidiyor dizi.

Youtube'da Kalpazanlar videosundaki yanlış para basma muhabbetini burada da işlemişler bu arada gözümden kaçmadı.
Senaryoyu kendisi yazmıyor, dokunuşları illaki vardır, ama onun kaleminden izliyor olsak bambaşka bir şey çıkardı.

Senaryoyu kendisi yazmıyor, dokunuşları illaki vardır, ama onun kaleminden izliyor olsak bambaşka bir şey çıkardı.
Onun farkındayım da yine direkt Mahsun karakterini işlediğinden ister istemez akıl Youtube'a kayıyor. Ki bence İllegal Hayatlar filmi kötüydü kendileri ekipçe yaptıkları. Bu çok daha iyi ona göre. Sardı gayet onda sıkıntı yok.

Onun farkındayım da yine direkt Mahsun karakterini işlediğinden ister istemez akıl Youtube'a kayıyor. Ki bence İllegal Hayatlar filmi kötüydü kendileri ekipçe yaptıkları. Bu çok daha iyi ona göre. Sardı gayet onda sıkıntı yok.
İlk işleri olduğu için hoş görülebilir İllegal Hayatlar filmi, orijinal bir konusu vardı. İkincisi çıkarsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık