Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Sanji

Magellan Vs Sanji

• Magellan

Kullanılan: 107 63.3%
  • Sanji

Kullanılan: 60 35.5%
  • Eşit seviyedeler

Kullanılan: 2 1.2%

• Kullanılan toplam oy
    169
Yok, onun yerine dünyanın en boş argümanını sunacağım; ''seride Magellan kadar ezilen başka karakter yok.''. aman tanrım, tartışmayı bitirecek nitelikte bir söylem bu. Luffy dışında kimse bir şey yapamaz tayfadan... Eğer Sanji veya Zoro yener dersek Magellan ezilmiş anlamına geliyor çünkü. :(
Fanlık üzerinden vurmaya çalışıyorsun ama muhtemelen luffy'nin bile alamayacağı biri magellan. Koskoca ID müdürü. Yc3-yc2-yc1 her türlü adamın bulunduğu hapishanesinin müdürü. Jinbei, iva, croco, luffy ve onca insan savaşmak yerine kaçıyor bu adamdan. Aynı şekilde şu anda BB'ın sağ kolu olan adam shiryu'ya denk tutuluyor ki shiryu'yu kendisi hapise atmış olma durumu da var. Ama seninle lafla bir yere varamıyıcam. Çünkü sana göre ben ne diyorsam tam zıttı oluyor.

Fanlık üzerinden vurmaya çalışıyorsun ama muhtemelen luffy'nin bile alamayacağı biri magellan. Koskoca ID müdürü. Yc3-yc2-yc1 her türlü adamın bulunduğu hapishanesinin müdürü. Jinbei, iva, croco, luffy ve onca insan savaşmak yerine kaçıyor bu adamdan. Aynı şekilde şu anda BB'ın sağ kolu olan adam shiryu'ya denk tutuluyor ki shiryu'yu kendisi hapise atmış olma durumu da var. Ama seninle lafla bir yere varamıyıcam. Çünkü sana göre ben ne diyorsam tam zıttı oluyor.
Konuya direkt safsatalara baş vurup, böyle mesaj atan birisi zaten bana mantıklı bir şey sunamaz ''Seride magellan kadar ezilen başka bir karakter yok. Bu konunun zorolu versiyonunda hemen hemen başa başlardı. '' Bu mesajın Sanji ve Magellan'la ilgisi bile yok yaw. Zoro ne alaka? Az biraz özgün ol. :(

Suitli Sanji'nin bir şansı olabilir bu durumda da suit'in zehir tarafından eritilmemesi gerekiyor buda tabi zor bir ihtimal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık