Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Jinbe

Kim kazanır?

• Magellan

Kullanılan: 27 84.4%
  • Jinbe

Kullanılan: 4 12.5%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 3.1%

• Kullanılan toplam oy
    32
Bavs
iyi hoş diyosunda bak şöle söyleyeyim ki forumda da şuan tartışılıyo, croco olayı. şimdi luffy croco yala üç vs atmış ikisini croco almış luffy güç bela üçüncüyü almış eee o zaman bunlar denk? hemen hemen aynı yaşlar iki karekter içinde örnek uygun bence. şimdi 19 yaşlarında luffy denk mi diyeceğiz crocoyla?
Yaşın falan önemi yok.Vs tartışıyorsak o anki halleri düşünürüz.Jinbe Ace'e fazlasıyla denk dövüştü.Kazanan belli olmadı, berabere bitti.Bu da onları denk yapar.Yaş falan önemli değil.O an iki kişi dövüşüyorsa iş bitmiştir.Rayleigh vs Borsalino'da ne diyecez?-Ama Rayleigh çok yaşlı yaaa.. mı diyeceğiz?Bu bir bahane değil.Ace Jinbe'nin yaşına geldiğinde Jinbe'nin ötesinde bir seviye güce sahip olurdu desen anlarım.Bir karakter genç diyede illa ha bire gelişecek değil.

lucci

franky
ace vs jinbe olayını bi geçelim onu açıkladım kendi görüşüm o yönde yukardaki mesajımda.
magellan jinbeyle denk değil shillew ile denk bi karekter ki shillew yonkou nun en güçlü adamlarından. bb nin tayfasına katıldığında bb den güçlü olduğu düşünülen bi karekter, bb m***eyi alamasa dağılcak adamlar.
magellan tek atmış o hepsi bonney den çok daha güçlü olan bb tayfasına. sonra bizimkileri arkalarına bakmadan kaçmalarını sağlamış bi karekter orda croco var,jinbe ,luffy, ivankov. hepsinden çok daha güçlü macellan ki ivankovu gördük. o ivankov da akainu ya saldırıyor teknikleriyle bence jinbe den daha iyi iş çıkarıyor mf de. dediğin gibi denk olma ihtimalleri yok maalesef ki şu da var magellanın durumu bilinmiyor kim yenmiş nası yenmiş hepsi mi dalmış ne olmuş belli değil.

İki karakter 5 gün ölümüne dövüşüyor ve dövüş berabere bitiyorsa bu iki karakter denktir arkadaş.İstediğin yönden bak.
Yaşın falan önemi yok.Vs tartışıyorsak o anki halleri düşünürüz.Jinbe Ace'e fazlasıyla denk dövüştü.Kazanan belli olmadı, berabere bitti.Bu da onları denk yapar.Yaş falan önemli değil.O an iki kişi dövüşüyorsa iş bitmiştir.Rayleigh vs Borsalino'da ne diyecez?-Ama Rayleigh çok yaşlı yaaa.. mı diyeceğiz?Bu bir bahane değil.Ace Jinbe'nin yaşına geldiğinde Jinbe'nin ötesinde bir seviye güce sahip olurdu desen anlarım.Bir karakter genç diyede illa ha bire gelişecek değil.
Niye aynı şeyleri Mihawk ve Shanks içinde söyleyemiyorsunuz?
İşine geldiğini görmedir bu.

Niye aynı şeyleri Mihawk ve Shanks içinde söyleyemiyorsunuz?
İşine geldiğini görmedir bu.
Çünkü Mihawk ve Shanks aynı kulvardalar.Kılıç.Shanks'in hakisi aşmışken Mihawk'ın hakisinin geride kaldığını düşünüyorum.Aksi takdirde Jozu'yu kesebilirdi.Shanks bir amirali alabilir sebep; haki, Mihawk bir amirali alamaz sebep; haki.Ben böyle düşünüyorum.Sen Mihawk'ı yonko seviyesi görebilirsin ancak ben en güçlü shichi olarak görüyorum.

Shanks ve Mihawk'ın dövüş zamanlarını bilmiyoruz.Belkide çok gençtiler ve Shanks kolunu kaybettikten sonra haki kastı ve fark attı Mihawk'a bilemeyiz.Net veriler elimizde yok.

Edit;''Kolunu kaybettiği için haki kastı'' gibi birşeyden bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın.

lucci

mihawk vs shanks olaylarından sonra shanks in daha fazla geliştiğine inanıyorsunda,ace vs jinbe den sonra ace in daha fazla gelişeceğine mi inanmıyorsun? ki ace de 17 yaşlarında o sıralar uykusunda wb den tek yiyordu. Bununla 20 yaşındaki ace bir olur mu? ki adam kralın oğlu, kral hakisi var, hayali var wb yi kral yapmak, tabii ki adam daha fazla gelişcek jinbe den. 17 yaşlarında denkler, 20 li yaşlarda ace farkı açmış bence olay budur.

mihawk vs shanks olaylarından sonra shanks in daha fazla geliştiğine inanıyorsunda,ace vs jinbe den sonra ace in daha fazla gelişeceğine mi inanmıyorsun? ki ace de 17 yaşlarında o sıralar uykusunda wb den tek yiyordu. Bununla 20 yaşındaki ace bir olur mu? ki adam kralın oğlu, kral hakisi var, hayali var wb yi kral yapmak, tabii ki adam daha fazla gelişcek jinbe den. 17 yaşlarında denkler, 20 li yaşlarda ace farkı açmış bence olay budur.

lucci haklı bence. jimbei ile dövüşen ace adını hatırlamadığım bir korsan tayfasının lideriydi. Son gördüğümüz ace ise beyaz sakal korsanları 2.tümen komutanı. Arada fark vardır büyük ihtimal. Ace nin karasakala yaptığı o son saldırıyı jimbeinin karşılaması çok zor gibime geliyor

lucci haklı bence. jimbei ile dövüşen ace adını hatırlamadığım bir korsan tayfasının lideriydi. Son gördüğümüz ace ise beyaz sakal korsanları 2.tümen komutanı. Arada fark vardır büyük ihtimal. Ace nin karasakala yaptığı o son saldırıyı jimbeinin karşılaması çok zor gibime geliyor
Hayır işte.Ace zaten ikinci tümen komutanı seviyesi güçteydi veya 3,4.Ancak adam gibi bir tayfası yoktu.Beyazsakalın tayfaya geçti.Orada hakettiği yeri aşağı yukarı buldu.
Ace o son saldırıyı hazırlarken Jinbe aval aval bakacak herhalde :D

lucci, sen gelişti dersin denk değil dersin ben gelişmedi denkler derim.Neyse böyle düşünmeye devam edelim en iyisi :)

franky
ace vs jinbe olayını bi geçelim onu açıkladım kendi görüşüm o yönde yukardaki mesajımda.
magellan jinbeyle denk değil shillew ile denk bi karekter ki shillew yonkou nun en güçlü adamlarından. bb nin tayfasına katıldığında bb den güçlü olduğu düşünülen bi karekter, bb m***eyi alamasa dağılcak adamlar.
magellan tek atmış o hepsi bonney den çok daha güçlü olan bb tayfasına. sonra bizimkileri arkalarına bakmadan kaçmalarını sağlamış bi karekter orda croco var,jinbe ,luffy, ivankov. hepsinden çok daha güçlü macellan ki ivankovu gördük. o ivankov da akainu ya saldırıyor teknikleriyle bence jinbe den daha iyi iş çıkarıyor mf de. dediğin gibi denk olma ihtimalleri yok maalesef ki şu da var magellanın durumu bilinmiyor kim yenmiş nası yenmiş hepsi mi dalmış ne olmuş belli değil.
mantığın yanlış, luffy korsanlar kralı olucak adam, jinbei de dümencisi olucak. Şuanki tayfa jinbeiye yetmeyeceği için tayfaya daha gelmemiştir der millet sana (devrikliğe aldanmayın mantığı anlarsınız siz :p)

Şimdi magellanın Demon tekniğini kullansa jinbe ne yapabilir onuda iki elle durdurmasını beklemeyin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık