Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Madara vs Eski Kageler

Minato strateji yapıyorda Madara yapmıyor mu Bütün anime adamın yaptığı Hikayenin üzerine dönmüş :) Aralarında çok büyük zeka farkı yok.
Minato bence daha ağır basıyor zeka olayında. Hem bu zekadan sadece kendisi faydalanmıcak jintonu bulan,bu adama eşit olan,bijuu pataklıyan kageler olucak takımda. Düzgün strateji ve iyi takım çalışması ile yenerler bence. Ki yensinlerde zaten biraz daha zorlasak Madara kami olcak RS'yi evcil hayvanı yapcak:D

Öncelikle 5 kage öldürmüş adam :D
5 Tane Kage ünvanı almış adam birini doğramış diğerlerini yamultmuş :D
Raikage gibi hayvansal güçte denilebilecek adamı vura vura komaya sokmuş :/
Güzel çalıştıkları halde..
Tekrardan hatırlatıyım dedim :/
Çok abartmış olabilirim:(

Doğru strateji ile senden çok daha güçlü olan rakipleri yenebilirsin.Ve strateji dediğimiz zamanda Minato'dan ileri bi adam yok seride. O yüzden Minato'nun olduğu eski kageler takımı daha ağır basıyor. Ki bu ekipte jintonun babası ile tek başına bijuu pataklamış bi adam var.
Strateji'de Madara Minato'dan daha ileridir bana göre.
Raikage Hachibi'yi pataklamadı, denk dövüştü. Hachibi yerine Kyubi olsaydı kaybederdi.
Jintoncular Oonoki ile beraber Muu, Edo olmayan Madara'dan dayak yedi diye hatırlıyorum.
Kagelerin şansı daha yüksek bu jenerasyondan orası kesin, ama Edo Madara'da jinchuruki gücü dışında her şey var çok uçuk bir rakip. Susanoo'yu aşsan, Shinra Tensei var onu aşsan Mokuton klonu var, 5 kage klon olduğunu anlayamıyor mühürledim sanıyor. Minato'nun bile o klonları anlayacağını zannetmiyorum, Madara göz gücü ile anlayabiliyormuş.

Takım çalışması için minato,genjutsu için 2.mizukage,tank için 3.raikage,dps için 2.tsuchikage,heal yok ama kum defansı yardımı ile 4.kazegake.Süper takım.Madara edo bunlar canlı ise Madara.Hepsi edo ise 5 li takım.Hepsi canlı ise yine 5 li takım.

Strateji'de Madara Minato'dan daha ileridir bana göre.
Raikage Hachibi'yi pataklamadı, denk dövüştü. Hachibi yerine Kyubi olsaydı kaybederdi.
Jintoncular Oonoki ile beraber Muu, Edo olmayan Madara'dan dayak yedi diye hatırlıyorum.
Kagelerin şansı daha yüksek bu jenerasyondan orası kesin, ama Edo Madara'da jinchuruki gücü dışında her şey var çok uçuk bir rakip. Susanoo'yu aşsan, Shinra Tensei var onu aşsan Mokuton klonu var, 5 kage klon olduğunu anlayamıyor mühürledim sanıyor. Minato'nun bile o klonları anlayacağını zannetmiyorum, Madara göz gücü ile anlayabiliyormuş.
Marco zaten ayrı ayrı değerlendirdikmi Madara daha güçlü hepsinden çok daha güçlü hatta ama bu adamların çok doğru bi strateji ie işbirliği yaptığını düşünsene bi. Bence yenerler Madara'yı.

Madara'da Rinnegan olmasa, Naruto+Oonoki+Gaara alıyordu az kalsın. Eski kageler alır bana göre de.

Marco zaten ayrı ayrı değerlendirdikmi Madara daha güçlü hepsinden çok daha güçlü hatta ama bu adamların çok doğru bi strateji ie işbirliği yaptığını düşünsene bi. Bence yenerler Madara'yı.
Madara'nın rinneganını tam güç kullanmaya zorlarlardı, susanoo'yu artislik olsun diye değil zorlandığı için tam formunu açardı.
Edo olayı işi bozuyor, bu yüzden çok saçma buluyorum, chakran ve iyileşmen sınırsız. Çok uçuk bir güç vermiş mangaka. Yenilen 5 kageyede kızamıyorum bu yüzden.

Madara'nın rinneganını tam güç kullanmaya zorlarlardı, susanoo'yu artislik olsun diye değil zorlandığı için tam formunu açardı.
Edo olayı işi bozuyor, bu yüzden çok saçma buluyorum, chakran ve iyileşmen sınırsız. Çok uçuk bir güç vermiş mangaka. Yenilen 5 kageyede kızamıyorum bu yüzden.
Bence en büyük eksikleri stratejiydi kagelerin. Başlarında Itachi olsa işler daha farklı olabilirdi. Ama Smoker'ın bahsettiği grubun başında Minato olucak ve her anlamda şuanki kagelerden daha üstünler o yüzden bi yolunu bulur mührü basarlar diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık