Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Maceranın Şafağı Bölüm Yıldızları (8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'in onun demesi ile olmaması arasında bir bağlantı bulamadım nedense. Korsanlar Kralı'nın denizlerdeki en özgür insan olduğunu bilmesi ve söylemesi için bunu birisinden duyması gerekir. Shanks'in tayfası da burada onu belirtmiş ve Luffy'nin tepkisi görüyorsun.
Korsan olmanın en güzel yanı özgür olmaktır , o zaman korsanlar kralı en özgür kişidir?
Bence buradaki olay açık ve net.
Kendisinin Luffy üstünde bir etkisi olduğunun farkında Shanks. Sırf kendisinin bir etkisi olsa Luffy'nin o lafına neden bu kadar şaşırsın? Ki daha bilmediğimiz bir sözü daha var, Ace ve Sabo'ya dediği.

Üye silindi 5781

Kendisinin Luffy üstünde bir etkisi olduğunun farkında Shanks. Sırf kendisinin bir etkisi olsa Luffy'nin o lafına neden bu kadar şaşırsın?
Çünkü Shanks saçma diyor?
Tıpkı WB'nin Roger'a , Sabo-Ace'in de Luffy'ye saçma dediği gibi... WB'nin saçma dediği şeye Oden çok şaşırmıştı.
Ben zaten Luffy'nin Ace ve Sabo'ya dediği sözden bahsediyorum.

Evvel-i Şâh-ı Korsâniyân ve Miftah-ı Devr-i Nev-zamân, Kevkeb-i Dâim ve Ehl-i Kubur-ı Kâim Gol D. Roger hazretleridir.

Roger'ı okurken "Gold Roger" demek gülümsetti. Binlerce yıllık bilginin sahibi olan birisinin daha yolun başındaki cahil birisine attığı gülümseme gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık