Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Yediği En Orijinal Darbe

Sizce Hangisi

• Luffy vs Charlotte Cadenza ve Charlotte Counter

Kullanılan: 15 21.7%
  • Luffy vs Bellamy

Kullanılan: 0 0.0%
  • Luffy vs Lucci

Kullanılan: 21 30.4%
  • Luffy vs Kizaru

Kullanılan: 6 8.7%
  • Diğer

Kullanılan: 12 17.4%
  • Luffy vs Crocodile

Kullanılan: 13 18.8%
  • Luffy vs Jinbe

Kullanılan: 2 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    69

Üye silindi 1004

Açık ara Rokuogan. Saf enerjiyi Luffy’nin böğürüne veriyor kral. Ne kadran ne haki ne deniz taşı. Saf enerji. Luffy’nin aklı çıkıyor iki gram olan beyninin kalanı da yok oluyor.

Açık ara Rokuogan. Saf enerjiyi Luffy’nin böğürüne veriyor kral. Ne kadran ne haki ne deniz taşı. Saf enerji. Luffy’nin aklı çıkıyor iki gram olan beyninin kalanı da yok oluyor.
O zamana göre epey iyiydi lakin şuan o darbenin bir anlamı yok gibi. O darbe anca Pekoms'un Caribou'ya attığı yumruk kadar etkilidir muhtemelen bilemiyorum yani.

Oda şu gizem kasmayı bıraksada şu Rokougan'ın hakili gelişmiş halini bize gösterse keşke, Lucci'nin tekrardan şöyle sağlam bir katliam yapmasını istiyorum, Sai'ye attığı düz tekmeyi gösterip adamı geri çekiyor nasıl senarist bu Oda gerçekten anlam veremiyorum. Adamı göstereceksen tam göster. Gelde 200 sayı beklet adamı şurada, insan ömrü yetmez.

En güzeli bence Katakuri'nin dizine bağlı olan çivili o şeyle Luffy'nin suratının tam ortasına çakmasıydı ama Luffy'ye bir şey olmaması saçma olmuş yüzü içine göçmesi lazımdı. Orada Busoshoku yapmadı darbeyi hissetmiş olması gerekirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık